Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes vafyok a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vafyok a barátnőm barátnőjébe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 hóbapja vagyunk együtt, de egy pár hete tallkoztam az egyik barátnőjével, és azonnal megtetszett. Amikor ezt pár nap mulva mondtam neki, azt mondta semmiképp nem járna velem, a barátnője miatt, és én ezt nagyon becsülöm benne, de emiatt csag még jobban tetszik.

A mostani barátnőmet is szeretem, de őt jobban.

Mit csináljak



2018. febr. 11. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Szakíts
2018. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakíts... Ne kínozd szegényt.
2018. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Agasd fel magad... elösször inkább figyelj nyelvan órán... ba**** meg, én sem írok helyesen, sőt mióta betört a telefonom nehéz, mert néha random betüket is lenyom magától, meg beakad és csak egy betűt órákig képes nyomni... de kérlek... a szinvonalat próbáljuk feljebb tolni... és szegény csajnak jobb nélküled. Légy férfi és kapd össze a golyóidat. Ez így szar. Lelehet pontozni nem érdekel. De ne mond, hogy szereted szerencsétlen lányt.. a másikat sem szereted, csak vágyakozás illetve birtoklási vágy. Elég sok párkapcsolatom volt illetve nem egyet mentettem meg. De ez így gáz... előbb megkéne érned. Várd meg míg leszálnak a heréid és kész vagy egy kapcsolatra, addig hokizz egyedül, ezért nem kell szerencsétlen lányokat érzelmileg kicsinálni... mert nekik ez bizony fáj. Te meg éretlen vagy egy párkapcsolathoz. Ne aggódj, sok felnőtt sem képes párkapcsolatot létesíteni illetve normálisan ápolni. Neked van még remény. Tanulj, olvas, fejlődj. A klasszikus komolyzenét is javaslom, egy jól megkomponált mű is nagyhatásal lehet az embere. Illetve hát a mai "zene" az nem igazán... szóval biztos, hogy lehetne a technonak meg társainak értelme, de nincs. Ezért szeretem jobban a rockot. Annak van mondanivalója és érzelem benne. Elhiszem, hogy lehet hogy van olyan elektronikus zene ami megérdemli a zene nevet, de én olyat még nem hallottam. Természetesen rockban is van olyan ami csak bulizene, de leginkább valamilyen érzelmet és mondani valót közvetít. Fejlődjetek emberek. Tudjatok többet. Nem a divat a lényeg. Ne legyetek betanított majmok. Fejlődj ember.
2018. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!