Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Két kicsivel a férjem elköltöz...

Két kicsivel a férjem elköltözött amikor csak tud jön a picikhez szinte naponta úgy viselkedik mintha semmi sem változott volna elmeséli a napját stb. Vissza várjam? Vagy hagyjam hisz szerelmes Csak nem belém hanem a barátnőjébe

Figyelt kérdés
Meghallgatom beszélgetek vele de nagyon rossz ez a helyzet de a gyerekeim boldogok
2009. aug. 13. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

A férjed elköltözött 2 gyerekkel, de jön a picikhez?

Nem egészen értem amit írtál.

Ha elment és barátnője van, akkor elment. Az, hogy a gyerekeit látogatja becsülendő, hiszen ők a fontosak.

2009. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy foglalkozik a kicsikkel! Rosszabb lenne, ha nem látnák az apjukat. Sajnos el kell fogadnod a férjed új kapcsolatát, vágj jó pofát a dologhoz és csak belül sírj! Én is így voltam, apa a barátnővel jött a lányunkért. Nagyon kedves, aranyos csaj volt, szerette a lányomat, a lányom is bírta őt. Iszonyú rossz érzés volt, amikor a nyakukba ugrott a lánykám, de el kellett fogadnom. Szítottam volna ellenük a gyereket? Ezt nem tudtam volna megtenni.
2009. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Az a tény, hoghy a gyerekekhez nap-mint nap visszajár, nem jelenti azt, hogy hozzád vissza akarna menni. Gondolj bele: mennyivel kényelmesebb így neki az új nőjével gyereksírás nélkül. Jelenlegi helyzete a legkényelmesebb, hiszen gondja egy szál se, csak látogatja, ajnározza őket. Te meg eteted, fürdeted, altatod, gondozod,stb. Ez is egyfajta megnyugvás lehet számodra, hogy ha téged el is hagyott, a gyerekekkel legalább jó a kapcsolata.
2009. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekei egyértelműen nagyon fontosak számára, és úgy tűnik köztetek sem rossz a viszony. Sose lehet tudni, hogy fog alakulni a helyzet. Mióta van barátnője? Hirtelen fellángolás lehet, vagy komolyabb? Ti mióta voltatok együtt?
2009. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mindig megy a gyerekekhez és neked mondja el mi történt aznap az jó.

nem tudhatod még mi lesz a házasságotokból, minden esetre jobb, ha úgy állsz a dolgokhoz, hogy nem számítasz tőle semmire.

Aztán, ha egyszer vissza támad kedve menni majd eldöntöd megérdemli-e.

Ne mutass felé semmit, se haragot, se fájdalmat, maradj semleges, ezzel nem ártasz az tuti!

Legjobbakat Neked!

2009. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ezt csinálta a férjem.

Megkértem, ne jöjjön és ne meséljen nekem a mindennapjairól (ez neki így nagyon kényelmes ugyanis!).

Akkor rájött, hogy azért csinálta ezt, mert szüksége van rám és végül visszajött. De ehhez az kellett, hogy "eltiltsam", mert csak ekkor fog dönteni! Addig nagyon jó neki így, veled lehet, szex meg az újjal.


Kérd meg, hogy a gyerekekhez jöhet, de ha tőled nem akar semmit, akkor ne csináljon úgy, mintha mise történt volna, mert ez neked nagyon rossz. Csukd rájuk a gyerekszoba ajtót és legyen CSAK a gyerekeivel. Az már nem fog neki annyira tetszeni. Szeretne továbbra is része lenni az életednek, ez nagyon jó jel! A tiédnek is, nem csak a gyerekei életének!


Csak ne add meg neki ezt a szívességet, csak akkor beszélgethessen veled, ha tényleg téged akar. Ha nem, akkor ne neked mesélgessen.

ÉS ne is jöjjön mindennap. Jöjjön pl. csak hétvégén. Akkor egy hétig nem lát téged és a gyerekeket, az nagyon rossz lesz neki, és ekkor fog rájönni, mit is akar igazából. Az új csajt, vagy a régi családját!


Sok sikert, kitartást, csak következetesen vigyed végig!


A gyerekenek se jó ez így, hidd el. Egyszer dönteni kell és ha vége, inkább legyen tényleg vége, nekik nem jó, hogy te szenvedsz, ezzel ne is ámítsd magad!

2009. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jodie81 válasza:
Mi lett veletek azóta? 🙂
2021. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!