Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Soha nem állt szinte szóba se...

Soha nem állt szinte szóba se velem a bátyám?

Figyelt kérdés

7 évvel idősebb nálam, Ő igazán sztár volt mindig. Kitűnő tanuló, európabajnok sportoló, sok barát, rengeteg barátnő. Már gyerekkorunkban is ő volt mindenki kedvence, tőlem is mindenki azt kérdezte nem akarok-e a nyomába lépni? Sok barátom volt, akik azért barátkoztak velem, hogy “bejussanak” a házunkba, majd ráakaszkodtam a bátyámra, engem meg észre se vettek onnantól. Amikor már középiskolás volt, az volt a menő ha valakivel szóba állt, mindenki utána ment.

Én más beállítottságú vagyok teljesen! Nem érdekelnek a sportok, nem voltam jó tanuló, nem voltam népszerű. Valahogy soha nem állt szóba velem! Pl amikor európabajnok lett, én nem is tudtam hogy versenye lesz. Anyánk mondta másnap hogy tegnap mi történt ... engem meg se hívott, nem is mondta senki. Olyanok vagyunk mintha nem is testvérek lennénk, egy szava sincsen hozzám sose! Még soha nem hívtuk fel egymást telefonon, nincs is meg a száma! Az esküvője most volt, Anyánk mondta 3 nappal előtte, hogy jelenésem lesz. Ott se nagyon szóltak hozzám, a feleségét nem is ismerem, be se mutatkozott. Amikor én odamentem, mondtam neki hogy én vagyok az öccse, annyit mondott: “aha”, a nevét se mondta meg.


Szerintem a szüleink tehetnek erről. Én soha nem csináltam neki rosszat! Régen próbáltam keresni, de elutasította! Nem tudom mi a baja velem, egyszerűen nem szeret. Szüleink szerint más világ vagyunk, van ilyen, meg a korkülönbség. Szerintük nem lehet áthidalni azt, hogy amikor ő már külön életet élt, én még középiskolába se mentem.


2018. dec. 13. 10:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A bátyád felnőtt ember, de már te is. Hagyd őt békén, lehetne ennyiből érteni. Nem keres, lerázott téged. Ne erőltesd ezt, mert a leírtak alapján sosem voltatok jó kapcsolatban. Tudom, hogy nehéz de ennyi idősen már késő változtatni.

Zaklatásért fel is jelenthet téged.

2018. dec. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!