Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám azt terjeszti, hogy én...

Bátyám azt terjeszti, hogy én örökbefogadott vagyok mert nem vagyok olyan szép és menő mint ő?

Figyelt kérdés

Én a tipikus bénácska kistesó vagyok. Alacsony, ronda, elálló fülek, szemüveggel. Ő magas, menő sportoló díjakkal, jóképű, a csajok kedvence.

Én apánkra hasonlítok teljesen, ő meg anyánkra aki modell szépségű.

Ő már 32 éves, én 24. De még mindig visszahallom hogy örökbefogadottnak mond engem, amikor mások rácsodálkoznak hogy “ez a testvéred?”. Kb a városban senki nem tudja a mai napig hogy testvérek vagyunk (én másik városban jártam középiskolába majd oda is költöztem, így nem kellett velem mutatkoznia, mert hétvégén neki meccse volt majd buliba ment). Ha véletlenül kiderül akkor utána ezt mondja mindenkinek. Szégyell engem. Apánkat csak azért nem mert pénzes és autót, lakást, pénzt ad neki a mai napig.


Mit tudok ez ellen tenni? Amikor rákérdeztem, letagadta. Szüleink el sem tudják képzelni hogy a kisfiuk ilyet mondana. Pedig a saját fülemmel is hallottam már. Ha ugyanott voltunk szórakozóhelyen, elment mellettem mindig. Nem vagyok örökbefogadott! Tiszta fiatal apám vagyok! Rákérdeztem többször is a biztonság kedvéért, de a szüleim szerint sem vagyok az!


2018. okt. 20. 10:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Nagyképű, ritka bunkó ember a bátyád. Ha valóban igaz a sztori.
2018. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz, bárcsak kitalálnám :(
2018. okt. 20. 10:33
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Te meg terjeszd róla, hogy mikropénisze van vagy hogy biszexuális.
2018. okt. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Pedig a szüleid reakciója se normális. Ha az én gyerekem ezt csinálná felnőtt vén marha fejjel, a hajat leordítanám a fejéről.

Amúgy ez a testvér megszűnne létezni számomra.

2018. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Szard le!

Járj el edzeni meg kozmetikushoz, tanulj! Aztán, ha egyszer kell valami neki, mindd meg, hogy nem is a testvéred, minek segítsél neki.

2018. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anna.love válasza:
90%

Ilyen testvèrhez ne ragaszkodj....foglalkozz a baràtaiddal...

A szüleid kicsit furàk

2018. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Szomorú,hogy 32 évesen még nagyon nem tudott agyilag felnőni....

Ne foglalkozz vele,normális felnőtt ember amúgy is butának gondolja

2018. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Terjeszd el róla, hogy nemhiába nem hasonlít az apjára/apádra, akkoriban sok volt arrafelé a olimpikon... :P
2018. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Valamiert irigy rád, valamelyik szulö úgy érzi jobban szeret téged mint öt . Rosszindulatú az biztos . Ha latja hogy elkeseredsz , az neki öröm , pont az a célja

Az alkatod még sokat fog változni

2018. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Én tuti azt terjeszteném róla, Hogy b*zi, csak azzal leplezi, hogy nőkkel jön össze.
2018. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!