Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimleimn...

Hogy mondjam el a szüleimleimnek hogy tudom hogy van egy féltestvérem és megszeretném ismerni?

Figyelt kérdés
Pàr éve anyàval takarítottunk a szobàban volt a szekrény aljàban egy doboz ami tele volt képekkel takarítàs utàn anyàval végignéztük őket és volt egy kép amin egy làny volt az volt a hàtuljàra írva hogy...első karàcsonya megkérdeztem anyàt hogy ő ki erre azt mondta hogy apàd làny és ez akkor így abbamaradt akkor még kicsi voltam nem tudtam hogy akkor ő a féltestvérem de most jobban elkezdett érdekelni ez a téma és szeretném megismerni. A hibàkért bocsi.

2019. jan. 16. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
"Tudom, hogy van egy féltestvérem és szeretném megismerni."
2019. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%
Pontosan úgy,ahogy keírzaf!😊Sok bátorságot hozzá
2019. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezz rà a kepekre, mondd, tudod hogy van egy feltestvered, szeretnél rola tobbet tudni, es ha lehetséges megismerni. Sok sikert :) menni fog!
2019. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Bátorság.😊 kérdezz rá a képre, és mond hogy tudod h ö a féltestvéred és szeretnéd megtudni hogy mi van vele mért nincs veletek. És azt is mond hogy szeretnéd megismerni közelebb kerülni hozzá . Sok szerencsét és bátorságot! Majd ird meg hogy mi lett😉
2019. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"Anya emlékszel a képre a fiókból? Na őt szeretném megismerni.".
2019. jan. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!