Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meddig *egészséges* a fiú...

Meddig *egészséges* a fiú lány testvér egy szobában tartás? Lány:19 éves barátja van, rendszerető. Fiú:11 éves, rendetlen

Figyelt kérdés
Segítség,

2019. febr. 3. 10:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
7-es.De igen is élHET nemi életet, főleg a 19 éves lány.Olyan vagy, mint ha nem élhet e egyikük sem. És kedves Nagy tudás úr! Miből következtetsz,hogy nem tudok olvasni?! Légyszi, ne mondj olyan dolgokat ami nem igaz, vagy legalább is nincs rá bizonyíték. Kösz.
2019. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%

" Mindketten már életnek nemi életét."


Ezt te írtad, ugye, 6-os. MINDKETTEN, tehát a 19 éves lány is élhet nemi életet (ez oké is teljesen), és a 11 éves öccse is élhet nemi életet? Így gondoltad, te nagyon h...e?

2019. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát igazából nincs lehetőség a külön szobára és tényleg kényelmetlen hogy a párommal nem tudok normális némi életet élni mivel megkell várni hogy elalszok a *kicsi* és mire oda jutunk mind a ketten fáradtak vagyunk. És sajnos ezt a dolgot se tudom hogy közöljem a szüleimmel mert hát nem igazán tudnának mit kezdeni vele.
2019. febr. 3. 17:55
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

" Mindketten már életnek nemi életét."

Most ennyire fel vagy zaklatva? De egyébként azt írtam hogy élHETNEK. Nem azt mondtam hogy élnek! És még én vagyok itt hüle! Jól gonndoldd meg magad, hogy kit hulezel le!

2019. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó vagyok.

Azt elfelejtettem leírni, hogy te meg egy idióta vadbarom vagy.

2019. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

Szia


Esetleg ha nagyobb szoba megpróbálhatnátok elválasztani valahogyan


Ezt igazából a szüleiddel kellene megbeszélni

2019. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%
Minimum valami elválasztó térelem kéne. Gipszkarton falat is lehetne felhúzni ha nagyobb a szoba, de legalább egy spanyolfalat vagy függönyt harcoljatok ki, nem is csak a szex miatt, a szexen kívül is kell magánélet ennyi idős kamaszoknak. Mármint a 19 éves egy filmet se nézhet meg este tizenegykor, mert a kisebbnek villanyoltás van?
2019. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
26%
Remélem félreértettem, ugye nem azt írtad, hogy akkor csonáljátok, mikor a kistesó ott alszik a szobában?
2019. máj. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!