Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Másnak is ilyen a bátyja,...

Másnak is ilyen a bátyja, mint nekem?

Figyelt kérdés
irigy, önző g*ci, fáj neki ha én sikeres vagyok és ő nem, nem hagyja hogy anyámmal ölelkezzek, megzavarja, hol ott ugyan úgy szeret minket anyám, akkor folyton ledegradál, lenéző, nagyképű, büszke a semmire, és nem dolgozik pedig közelebb van a 30hoz, én meg a 20 hoz vagyok közelebb.

2019. jan. 31. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Nekem húgom van de maximálisan minden oké! :)
2019. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
+ számonkéri, hogy én miért nem? illetve mikor akarok már dolgozni....közben a gép előtt ül, meg kocsmába jár, az a főhadiszállás.
2019. jan. 31. 19:03
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgozik, akkor miből él?
2019. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet mások öleléséből él:D
2019. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tényleg a sok alkoholista munkanélküli mi a rákból tud ennyit inni? Ez engem is érdekelne..
2019. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
itthon élünk a családdal, anyám eltűri, apám kevésbé, de nem csinálnak semmit.
2019. jan. 31. 19:21
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
5-ös, minden elisznak, mindent eladnak ami mozdítható, kérnek kölcsön amit egy idő után nem adnak meg, mennek kocsmáról komára csinálják a hitelt, mennek házról házra segítség fejébe majd a gazdánál bevágódva előlegeket kér, amit egy idő után felduzzaszt és nem adja meg, meglopja azt akit tud mindegy ki legyen, elmegy lopni is ha muszáj, otthon spórol a tüzelővel inkább máshol másnál melegszik, spórol a kajával, villannyal gázzal telefonnal de sztem nincs is nekik, soknak stb.
2019. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

% ös és sok helyen a család fenntartó,v mindkét szülő is iszik.. A gyerekre költendő pénzből legtöbbször,cigi pia van,a gyereket meg mosdatlanul szakadt cipőbe küldik be az iskolába ebben dolgozom,tudnék mesélni h miből isznak ezek..

58N

2019. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Állj a talpadra, szólj rá keményebben, hogy menjen dolgozni, így sose lesz saját élete. Te is dolgozz amint tudsz és ne állítson meg senki. Beszélgess vele, hogy ez miért jó neki, mit akar kezdeni magával, miért ne lenne jobb pénzt keresni és saját életet élni. Ezt leírni is jó volt.:) Nagyon várom már, hogy leérettségizzek és mehessek dolgozni, saját élet, saját pénz, arra költöm amire akarom, azt csinálok amit akarok, stb. Persze néha ha úgy adódik besegíthetnek a szülők anyagilag. Ezeket mondd el neki verd a fejébe, hogy neki is sokkal jobb lenne, talán meg is változna mert lehet ez a baja, hogy nincs saját élete még. Vagy elsőnek kezd el Te a melót, vagy érj el valamit (pl. jogsi, kocsi) és ha látja, hogy neked ez is van, talán pont ezért ő is el fog menni dolgozni és megcsinálja Ő is ezeket.:) Mutass neki példát, hadd lássa, hogy neked mennyi minden sikerül és hidd el akkor majd Ő is csak azért is el akarja majd azokat érni amit Te.

Sok sikert!

2019. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jó amit írsz, de a kényelmes otthonból, ahol megvan mindene, (az általad leírtak is)miért menne el? sajnos ő így van vele.
2019. jan. 31. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!