Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mitől lett ilyen kis flegma...

Mitől lett ilyen kis flegma gyökér az öcsém?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, még otthon élek(remélem már nem sokáig) Az öcsém 18 és állati bunkó kezd velem lenni, úgy 1-fél éve. Én mindig rendes voltam vele, szerintem jó testvér voltam. Kérdezem mi volt vele az iskolában, arra csak annyit mondd, hogy kapjam be. Ha leülök mellé tv-zni akkor azonnal mondja, hogy nem fogok átkapcsolni semmi szaros hülyeségre amit akarsz, vagy hogy húzzak el, mikor meg se szólaltam. Amíg nem volt jogsija én mindig vittem mindenhová, én meg mútlkor 1x kértem meg, hogy vigyen el oda, ami úgy is útba esik neki, erre nem vitt el, mert ment a haverja. De attól én még beférnék. Meg mindig kölcsönkér lóvét, de nem adja vissza. Most hogy már nem adok neki, ő van felháborodva, meg hogy én micsoda egy suttyó, önző dög vagyok. Állandóan parasztoz engem, anyámék szerint csak kamasz, de szerintem meg egy beképzelt kis nyomorék. Mit csináljak vele? Mert másokkal is ilyen, nem akarom hogy egy ilyen ember legyen belőle.
2019. febr. 6. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mert apádék nem ütötték amikor kellett volna!
2019. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Van barátnője, igaz ritkán látják egymást mert távkapcsolat.

Bár szerintem inkább a hverjai stílusát vette fel, mert azok is ilyen kis beképzeltek a semmire.

2019. febr. 6. 18:47
 3/7 anonim válasza:
71%
Lázadó korszakát éli, ilyenkor sok tini "bekattan". Idővel meg fog komolyodni, de ez nevelés kérdése is. Nem szabad neki mindent megadni, mert hozzá fog szokni és később alanyi jogon vár el mindent.
2019. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Szájba kell pattintani. Kit érdekel hogy "csak tini"? Én meg "csak felnőtt"-ként adnék neki olyan frászt hogy leesne a feje.
2019. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Engem az érdekelne, mikor ilyen hangnemben beszél veled, te hogy reagálsz? Addig nem tudok releváns választ adni, míg ezt nem árulod el, mert nem mindegy, hogy van-e a veled szembeni viselkedésének következménye, vagy sem.
2019. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
55%
Ez egy kőbunkó. Nem érdemes ezzel foglalkoznod. Persze, szereted, mert a testvéred. Lázadó, vagy sem, én lekevernék neki egy-kettőt, aztán otthagyni szó nélkül, hogy gondolkodjon.
2019. febr. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Hat engem hogyha megpofozna 18 evesen a testverem, minimum feljelentenem. Lehet lepontozni verekedos fszok xd
2019. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!