Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit csinálnátok ha a...

Ti mit csinálnátok ha a testvéretek nem elégedne meg egy férfival és többet is tartana? Csak szerintem undorító ez?

Figyelt kérdés
A húgom. Ex pasijával is összejár még. Chatel meg kavar még a Facebookon is sokkal. De a legrosszabb van neki egy 45 éves családos is azt is ide akarja hozni. 20 éves lány létére egy 45 évest. Normális?? Idehozza anyám házába mi lesz?? Azt se tudjuk ki az. Ez már szerintem undorító. De az az ember se lehet normális. Hisz felesége van meg gyerekei. Nem irigykedek rá mielőtt valaki ezt irná. Csak ez már nekem nagyon durva. Gáz hogy én már lenézem és megvetem?? Ki mit gondol?? En azt ha majd lesz saját háza akkor oda vigye a kanokat ne ide anyám hazába. Mellesleg ez nagyon undorító viselkedés. Szerintetek ez már ilyen marad?? F

2019. febr. 6. 22:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Anyám egyébként nem engedélyezi ezt a 45 evest meg főleg nem. De majd úgy akarja hogy akkor hozza mikor anyum dolgozik. Meg anyankat is at akarja verni.
2019. febr. 6. 22:09
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Neked ezt előre elmondta? Ha igen, mondd meg anyádnak mit tervez. Ha az ő háza, joga van tudni. Ha nem mondod el anyádnak, te is részt veszel a hülyeségében.
2019. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak véletlenül hallottam meg. Mar elmondtam anyamnak pont ma de meg nem beszelt vele. Gondolom most nem volt kedve vele veszekedni. Nemrég jött haza munkából reggel meg mar megy is vissza. En elmondtam pont azért hogy ne az legyen hogy en ezt tudtam es nem szoltam.
2019. febr. 6. 22:16
 4/14 Metionin ***** válasza:
88%
Ahhoz semmi közötök hogy hány pasival dug de ahhoz igen hogy haza is hordaná őket. Anyátoknak kellene vele ezt helyretenni.
2019. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
20 évesen anyu mit enged meg,felnőtt nő,.hugi nem ovis.. gyanitom h savanyu a szőlő neki mindenki összejön,a pénzes is,jol sáfárkodik,te meg a kefét rághatod még a csoro se akad a hálódba.
2019. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Erkölcscsőszt nem kell játszanod, de eltűrnöd sem, hogy a közös házatokban orgiázzon a tesóka. Beszéld meg a hugival, hogyha nem akarja, hogy befújd mutternek, akkor tessék szíves házon kívül intézni az effélét.
2019. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen felnott nö. De a hàz nem az övé szóval nem hordhat ide ferfiakat. Majd a sajat hazaba vihet amennyit akar. Ha lesz neki. Mivel dolgozni se szeret. Jelenleg is el van tartva. Am miert lenne savanyu a szolo?? Ez undorito viselkedes akar ferfi az illetö akàr nö.
2019. febr. 6. 22:50
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

#5: Ezen mi a francot lehetne irigykedni? :D

Nem mindenki vágyik hetente 5 különböző pasira vagy az általad említett pénzesekre.

Aki leírja a véleményét itt az mind irigy. Nyilván. Inkább szánalmas a csaj viselkedése. De aki irigykedik erre az is belekezdhet nyugodtan hasonló életmódba..

2019. febr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igy van utolsó. Egyebkent nem penzes a 45 eves csavo. Kalauzkent dolgozik meg kigyurt. Ennyit tudok.
2019. febr. 6. 22:56
 10/14 anonim ***** válasza:
9%

Ilyenkor jönnek az erkölcsös nők,ugyan,aha közbe mégse hajléktalanokhoz mentek hozzá,csak azzá tesztek jo pár pasit válásnál,mind egyformák vagytok...

40F

2019. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!