Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez szerintetek egészséges...

Ez szerintetek egészséges testvéri kapcsolat?

Figyelt kérdés

Igazából félve írom ki a kérdést, mert félek a lehurrogástól, hogy mi közöm hozzá, miért járok ide hazudni, de ha ezeket félretudnátok tenni nagyon hálás lennék.

A nővérem és a sógorom 2 éve házasok, a sógorom családjával sokszor találkoztunk, nincs velük különösebb baj.

Viszont a sógoromnak van egy öccse meg egy húga, az öccse kb 25 éves, a húga 1 évvel fiatalabb.

Kettőjük kapcsolata (tehát a két fiatalabb testvéré) az ami rendkívül furcsa számomra, én még sosem láttam hasonlót.

Konkrétan amikor először találkoztam velük azt hittem, hogy a sógorom öccsének a barátnője az aki a húga.Amikor ugyanazon a családnéven mutatkozott be mint ami a sógoromé akkor azt hittem,hogy felvette a férje nevét.Bár hangosan nem mondtam ki semmit, de legbelül még kellemetlenül is éreztem magam, hogy hogy hihettem azt.

Aztán ahogy egyre inkább megismertem a családot rájöttem, hogy nem biztos,hogy én vagyok a hülye.

Felnőtt koruk ellenére mindig együtt vannak, mindenhová együtt mennek.Az esküvőn többször, "elvonultan" de nem elbújva ölelkeztek hosszan, úgy mintha egy pár lennének.

A közösségi oldalakon is úgy néznek ki mint egy pár, mindkettőjük olyan képeket tölt fel amin együtt vannak, kettesben mennek el nyaralni.Van képük ami alá oda van kommentelve hogy "szép pár vagytok", tehát nem csak én vélem így.

Mindketten igazán jól néznek ki, a sógorom öccse egy jóképű vonzó férfi, a húga pedig egy nagyon dekoratív,intelligens nő, és amióta ismerjük őket egyiküknek sincs párja.

A lánynak állítólag rövid ideig volt egy barátja, akiről a fiú testvér nagyon rossz véleménnyel van.Tőle állítólag terhes is lett a lány, de elvetették a gyereket mert fogyatékos lett volna.(khm)

Egymást foggal körömmel védik, irreális helyzetekben is ha igaza van a másiknak ha nincs elvakultan egymás mellett állnak.


Nem nagyon beszéltünk erről, az anyukájuk büszke rá,hogy szoros a gyerekei kapcsolata, ezt szokta mondogatni, de sokszor úgy érzem, hogy nyílt titok,hogy itt valami nincs rendben, mindenki látja de senki sem beszél róla vagy nem mond semmit.

Nem cigányok, egy felső középosztálybeli család, értelmiségi szülők, ilyen jellegű sztereotípiák nincsenek.


Úgy tudom,hogy óvodában és iskolában is az érettségiig együtt voltak, bár nem tudom,hogy az egy évvel idősebb testvér hogy került vissza már óvodában, de innét eredhet a szoros kapcsolat.

Nem akarok belelátni semmit, amit leírtam az így történt vagy így láttam, a gondolatok csak az én gondolataim.Megnyugtató lenne ha teljesen félreérteném az egészet, de annyi szabadidőm nincs, kitaláljam ezeket.


Belelehet magyarázni a szoros, és egészséges viszonyt a leírtak alapján?


2019. márc. 11. 05:11
1 2
 1/18 anonymousreview60 ***** válasza:
86%
Nem kell belemagyarázni. Simán lehetnek rettentően közeli kapcsolatban. Az együtt érettségizést évvesztesség is indokolhatja.
2019. márc. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

"Van képük ami alá oda van kommentelve hogy "szép pár vagytok", tehát ..."

Semmi tehát. Hülye facés hozzászólásokból ne próbálj következtetni semmire. Poénból is írhat bárki bármit akkor is, ha nincs tele szmájlikkal, nem tudhatod, hogy mennyire gondolja komolyan.

2019. márc. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

"de annyi szabadidőm nincs, kitaláljam ezeket."

Annyi viszont van, hogy ilyen hosszú kérdést tegyél fel róla itt. :)


"Belelehet magyarázni a szoros, és egészséges viszonyt a leírtak alapján?"

Belemagyarázásnak is nevezheted, de simán lehet, hogy egyszerűen csak nagyon jó testvérek és épp az a belemagyarázás, hogy a fiútól lett a lány terhes.

2019. márc. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Ezek a Lannisterek már csak ilyenek...

Viccet félretéve úgysem fogd tudni megtudni, ha a te életedbe nem zavar bele, akkor az ő magánügyük. Ki tudja mi történhetett az ő életükben, amiért ennyire ragaszkodnak egymáshoz. Másrészt meg sógor testvérei, sok közöd nem lesz hozzájuk pár családi ünnepséget leszámítva. Akármi is van velük, én a helyedben nem foglalkoznék ezzel, ne mérgezd magad te is a rosszindulatú pletykálással.

2019. márc. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyen testvérpárt. A lány 32 éves, a fiú 30.

Õk is együtt járnak nyaralni kettesben, és aki nem ismeri õket, azt hihetné róluk, hogy egy pár, mert nem is hasonlítanak egymásra!

Egyiküknek sincs párja, pedig a fiú kifejezetten jóképû, és a lány se csúnya.

De, mindig csak kettesben szerepelnek a képeken.

Náluk az is lehet e szoros kapcsolatra a magyarázat, hogy korán elváltak a szüleik, és a srác az anyjánál - , a lány az apjánál nőtt fel, és így nem találkoztak minden nap.

2019. márc. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

5 - ös vagyok: egyébként ismerem ezt a testvérpárr, mert anyám 5 évig az apjukkal élt.

A lánynak volt már jó pár barátja.

Anyám olyan 15 évvel ezelőttig élt velük. Mi 2 hetente találkoztunk velük, mikor anyámhoz jártunk.

2019. márc. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

1. Ez símán lehet "csak" szoros testvéri kapcsolat, többet fölösleges belemagyarázni.

2. Az együtt érettségiztek meg lehet évveszteség, esetleg egy hosszabb betegség is, ebben nincs semmi különleges.

3. Pletykákra alapozni (a lány terhes volt, elvetette a gyereket, stb) igen ostoba dolog, tudhatnád, hogy z általában nem igaz.

4. Az, hogy az egész "nyílt titok", csak a te fejedben van, elég baj, hogy ilyeneken jár az eszed.

5. AMit azonban végképp nem értek, neked mi köuzöd van ehhez, akár így, akár úgy van, ez csak kettejükre tartozik, rád semmi esetre sem!

2019. márc. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hasonló testvérpárt ismerek, de ők ikrek. 35 évesek, a pasinak nem volt még barátnője. A csajnak van barátja, de első helyen a tesó van nála.
2019. márc. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa szerintem ebben az életkorban. Lehet van más magyarázata,ami nem publikus.
2019. márc. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Azért az nagyon ésdekes, hogy itt mindenki szerint ez a teljesen normális. Szerintem pedig nem, pszichésen legalábbis nagyon nem. Szép a ragaszkodó testvéri kapcsolat, de azért közöttük még el kellene férni egy másik férfinak és egy másik nőnek.
2019. márc. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!