Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan változott meg a viszony...

Hogyan változott meg a viszonyotok a testvéretekkel azután, hogy párt talált?

Figyelt kérdés
Megértem, hogy a barátja az első a húgomnak, és hogy nekik kell a legtöbb időt eltölteniük együtt. Mi nagyon jóban vagyunk (voltunk) a tesómmal, de mióta lett a barátja, elfordult tőlem, nélküle már nem is akar velem találkozni csak úgy ha ő is ott van. Volt veletek ilyen? Hogyan oldottátok meg?
2019. márc. 21. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eltávolodtunk egymástól. Már soha nem lesz olyan, mint régen, még ha szétmennek, akkor sem. :(((
2019. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%

Szia! Teljesen ismerős az általad leírt helyzet, nem egyszerű alkalmazkodni a változásokhoz. Nekem elég sok konfliktushoz vezetett amikor a testvéremnek kialakult az első komoly kapcsolata. Úgy éreztem, hogy teljesen elhanyagol és mivel mi is elég szoros kapcsolatban voltunk egész életünkben, nagyon fájt és nem is igazán tudtam megfelelően reagálni. Szerintem ha friss a kapcsolat akkor valamilyen szinten "normális" és az újdonság varázsa közrejátszik benne, idővel remélhetőleg javul a helyzet. Ami nekünk működött, hogy beszéltünk erről, őszintén elmondtam hogy örülök a boldogságának, de félek, hogy eltávolodunk. El kellett fogadni, hogy sok minden nem lesz már soha olyan mint régen, kevesebbet találkozunk stb. Később új szokások bevezetésével erősítettük meg a kapcsolatunkat, így lehet hogy csak havonta 2-3x találkozunk de akkor tényleg odafigyelünk egymásra és tudjuk, hogy bajban továbbra is mindig számíthatunk egymásra.

Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy türelmes vagy és megpróbálsz őszintén beszélni vele erről. Szervezzetek néha-néha tesós programot! :)

2019. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ugyan ezva helyzet, imádtuk egymást..aztán lett egy párja és párja nélkül csak vásárolni megy el, akkor tudunk 4szemközt beszélni...sokat változott, és hiányzik a régi kapcsolatunk, de ez van.
2019. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Évekig nem is beszéltünk, annyira eltávolodtunk... haragban is voltunk. Most újra minden OK, sikerült megbeszélni a fájdalmas dolgokat nagy nehezen.
2019. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Az első barátnője jó arc volt, ő bírt, sok programba bevontak, mesét néztek velem. (10-11 éves lehettem) Sajnos szétmentek.

Aztán évekkel később lett egy elég fura nője, elején ő is jó arc volt, az esküvőjük után merte kimutatni a foga fehérjét a csaj. Szétbomlasztotta a családot, évekig nem beszéltem tesómmal egyáltalán. Körülbelül egy éve van, hogy havonta 1-2 alkalommal írásban kommunikálunk a bátyámmal, a találkozások 2-3 évente egyszer jönnek össze, én nem erőltetem. A sógornőmmel 4 éve nem beszéltem.

2019. márc. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
42%
Sehogy.Addig se nagyon beszéltünk,azóta még annyit sem.
2019. márc. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Na legyen egy ellenpélda. :) Mivel több, mint 10 év korkülönbség van köztünk, ő még gimis volt, mire nekem megszülettek a gyerekeim. Nem nagyon volt közös témánk évekig. Mióta együtt van a barátnőjével, és összeköltöztek, és dolgozik, azóta sokkal jobban kijövünk. És még jó, hogy sokat van a párjával. Én is a férjemmel!
2019. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagyunk az öcsémmel összenőve, így nem befolyásolta még soha a testvéri kapcsolatunkat, ha bármelyikünknek volt éppen kapcsolata. Én nem számolom, hanyadik csajnál tart, majd amelyiknél megállapodik, az fog számítani. :-)
2019. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pont ezért fogadtam meg, hogy soha többé nem fogok szeretni senkit semennyire. Minek legyen fontos bárki, ha én fele annyira sem vagyok az számára? :)
2019. ápr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!