Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nektek milyen a kapcsolatotok...

Nektek milyen a kapcsolatotok a testvéretekkel, unokatestvéretekkel?

Figyelt kérdés

2017. szept. 26. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Testvérem nincs.

Unokatesóm hat, de ők nem felnőttek még.

Többnyire jóban vagyunk, egy-kettőt kivéve, ott nem túl szoros a viszony.

2017. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs testverem

Az unokatestvereimmel valtozo a viszonyom. Van olyan akit mar kb 2-3 eve nem is lattam, de can olyan akivel nagyon szoros a kapcsolatunk, azinte legjobb barati viszonyban allunk. Ezen kivul vannak olyan unokatesoim akik meg picik, de veluk például egyutt jarunk nyaralni, nekik olyan kb mintha a tesveruk lennek. Az nem tudom befolyasolo tenyezo-e hogy meg nem vagyunk felnottek, egyik ember sem az akirol beszeltem.

2017. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Testverem nincs, unokatesomekkal szuper. Minden nagyobb unnepen egyutt vagyunk es heti egyszer latjuk is egymast
2017. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Testvérem és énköztem 10 év van, az ő javára. Nem értjük meg egymást, mindig csak a veszekedés van. Hiába ő az idősebb, úgy viselkedik, mint egy 6 éves.


Unokatestvérem olyan, mintha a valódi testvérem lenne. A mi városunkban jár iskolába és a kollégiuma is itt van, sokszor beugrik hozzánk délutánonként. Vele sok mindent meg tudok beszélni, pedig különböző neműek vagyunk. Az érdeklődési körünk is hasonló, sok a közös barátunk is.

2017. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy öcsém van aki néha beszólogat de ha nem akkor kedves. Meg van egy unokatesóm aki fél évvel idősebb a tesómnál ő is kedves.
2017. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi már felnőttek vagyunk. 2 lánytestvérem van (nővér-húg) mindkét lánytestvéremmel nagyon szoros testvéri kapcsolat van, imádjuk egymást. Minden hétvégén találkozunk, és mindig ott vagyunk egymásnak.

Anyumnak 16 testvére volt (igen 17-en voltak testvérek) így anyám révén nagyon sok unokatestvér, másodunokatestvér van. Sokat nem is ismerek. (akiket gyerekorom óta ismerek az is meghaladja a 40-50 főt)

Gyerekként még tartottuk a kapcsolatot, de felnőttként már csak facebookon keresztül . De végül is ez nem baj..Mindenkinek megvan a maga élete.

2017. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Két testvérem és tizenkét unokatestvérem van.

A testvéreimmel jóban vagyok. A legtöbb unokatestvéremmel pedig jó vagy semleges a viszonyom. Van, akivel érdeklődés hiányában nem tartjuk a kapcsolatot, de különben nincs semmi bajunk egymással. Egyedül az egyik unokahúgom haragszik rám már évek óta. Régen jóban voltunk.

2017. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

60 éves vagyok. A 11 évvel fiatalabb testvérem egyedüli gyerek akart lenni, kitúrt a családból, nincs vele semmilyen kapcsolatom.

Egyik ágon van 2 unokatestvérem, de a szüleink közötti viszony miatt nincs kapcsolatom velük, jóval idősebbek, és már felnőtten hiába akartam barátkozni velük, lehet, hogy már nem is élnek. Egyedüli gyerekek voltak.

Ez egy ilyen család, sajnos.

2017. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Semleges. Tesómmal utáltuk egymást, amíg együtt éltünk (sztem inkább az ő hibájából, mint az enyémből, én legalább próbálkoztam vmennyire... ő meg vastagon kihasználta, hpgy ő volt a szüleink kis kedvence, beképzeltkedett, hisztizett fiú létére, mint egy 4éves óvodás kislány, lejmolt, pumpolt, ha kellett vmi neki, akkor mostazonnal)... most normalizálódott, hogy mindketten külön lakunk, de ha nem lenne a testvérem, akkor nem is ismerkednék vele, annyira nem vagyunk egy világ.


Unokatesókkal meg nem nagyon tartottuk a kapcsolatot, mert gyerekkorukban sem találkoztunk annyit.

2017. szept. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Van egy nálam 3 évvel fiatalabb húgom, akivel természetesen gyerekkorban megvoltak a cívódásaink, de felnőttkorban nagyon jó viszonyt ápolunk egymással. Van 3 fia, sokszor én megyek értük az óvodába.


Emellett 4 unokatesóm van, csak nagy családi eseményeken (pl. lazgi) találkozunk, 4-ből 3-mal jó a viszonyom, csak az egyikkel áll háborúban a családom.


28/F

2017. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!