Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy lusta disznó 14 éves...

Van egy lusta disznó 14 éves öcsém, aki arra nem képes, hogy a kaját megmelegítse a mikróban, egy szendvicset készítsen magának, minden miatt a szüleimet ugráltatja. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Én rengeteget segítek itthon (19), ő viszont egész nap a számítógép előtt döglik. Ha néha kimozdul moziba, X ezer ft a zsebébe van szépen nyomva, aztán mozi után anyuék elmennek érte kocsival (5 megálló lenne busszal, van bérlete). Gyakorlatilag támadásnak veszi, ha azt mondom neki, hogy emelje meg a s*ggét a gép elől és csináljon magának kaját, egyszerűen semmire nem képes önmagától. A szüleimnek is mondtam ezt, a válasz gyakorlatilag egy vállvonás volt, és bár őket is idegesíti ez, végül csak beadják a derekukat.
2019. ápr. 6. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%

azért én meghallgatnám az öcséd verzióját is

szeretgesd csesztetés helyett. sokkal többre mész vele

2019. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A képlet egyszerű: nem kell neki kaját melegíteni, meg hasonlól.
2020. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Van esély rá hogy kinövi a saját érdekében, mert belátja hogy ez az ő érdeke is, de az alap személyiségét azt nem nővi ki. Szóval: saját érdeke miatt, saját lakásában majd megcsinál ezt azt, még akár túl sokat is hogy villogjon és jópofizzon valaki előtt, de akibe az égiek nem raktak segítőkészséget, az másnak inkább azért keresztbe szokott tenni.
2020. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!