Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém megtagadott! Szerinte...

Mimóza22 kérdése:

Az öcsém megtagadott! Szerintetek?!

Figyelt kérdés
A szüleink meghaltak, az öcsém velük egy településen lakik. Ő amit mozdítani tudott, mindent elvitt. A temetési pénzt is lenyúlta. Közösen tartottuk fent a megmaradt ingatlant, de ő nem fizette a költségeket, azt is én csináltam. Hiába kértem, szóba sem állt velem. Elkelt az ingatlan. Ő jóval többet "szerzett" magának. Szóvá tettem...írt egy levelet, amiben kijelenti, nem vagyok többé a testvére...3 éve semmi, hívtam telefonon, egye fene az anyagiakat, de ne csinálja ezt. Úgy tett, mint aki nem tudja kivel beszél...lehet még ebből testvéri kapcsolat?

2019. máj. 5. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen aranyos tündibündi testvérem lenne még örülnék is, hogy nem szól hozzám.
2019. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
68%
Ez eléggé egyoldalú leírás, egy ember nem csinál ilyet csak úgy egyről a kettőre, biztos nem tettél neki olyat ami felzaklatta?
2019. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki nincs tedtvére akkor neked sincs.
2019. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nyücü ***** válasza:
100%
Nem lesz.
2019. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha megszorul, egyből ismerni fog, mint testvér...
2019. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz
2019. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 acelsziv ***** válasza:
100%

orbitális balféknek látszol .Jól ki is használt téged. Most, hogy már nincs több haszna belőled landoltál a kukában.

Minek akarsz te egy ilyen véglénnyel kapcsolatban maradni?

2019. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek?
2019. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!