Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányok akiknek bátyja van!...

Lányok akiknek bátyja van! Milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Nekem bátyám van és nekünk elég rossz a kapcsolatunk. Szeretném ha jóba lennénk, de ez nem lesz egyszerű és gyors folyamat. Érdekel minden hug-báty viszony és ha lehet kort is írjatok, akár üzenetben, ha úgy inkább elmesélnétek. Köszi, ha tud valaki valami hasznosat írni.:)
2019. máj. 19. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Én bevallom annyira szeretem, hogy eddig az összes udvarlóját megfenyegettem, hogy vigyázzon rá, vagy kinyírom! Ő sokszor veszekszik velem, mikor apáskodom felette... hát ez van. Túlságosan imádom őt.


20/f (ő 18/l)

2019. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jó. Bar sajnos csak féltesóm ugyanúgy szeretem mintha az édestestvéreim lennének. Imádom őket,meghalnék értük.
2019. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Félévente találkozunk. Egyszer anya szülinapján, máskor karácsonykor.
2019. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nékünk igazából, hát nem is tudom. Nagyon nagy a korkülönbség, ezért egyáltalán nem nőttünk össze. Kiskoromtól kezdve szinte alig láttam, mostanra évi 1x látom. Apámnak nem volt vérszerinti fia és ellene voltam beszélve folyton, amit már nagyon bánok. Mióta elváltak anyuék azóta jobb a kapcsolatunk, de sajnos tényleg évi egyszer találkozunk. 21N,36F
2019. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 DooDo ***** válasza:
57%
Én lány vagyok 22 éves bátyám 28. Nálunk már ez a 6 év korkülönbség is sok. Amikor nem muszáj nem beszélünk. Ha valami csalási rendezvény van akkor találkozunk, de semmi több. Amikor 16-17-18 éves voltam, (már előtte is) próbált apáskodni felettem, hogy kikkel találkozok hova megyek, velük nem találkozhatsz stbstb. Szeret ő, csak egyszerűen nem tudunk egymással mit kezdeni. Teljesen mások vagyunk, felszínes beszélgetésen kívül semmi nincs.
2019. máj. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kovpet ***** válasza:
0%
# 1: Ez nem szeretet, ez birtoklási vágy.
2019. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nővérem va, Én 27F ő 33N de vele tartom egyedül a kapcsolatot anyun kívül az egész családban. Sajnos most már külföldön élünk más-más országba, de pl nyárra is összeegyeztetjük a hazalátogatást.
2019. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igaz húgom csak a féltestvérem és még elég kicsi is, de persze imádom őt és remélem jó kapcsolatunk lesz, ha majd felnő. :)

18/F

2019. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Öcsém van, de bizonyos szempontból mintha a bátyám lenne, mert csak pár év a korkülönbség. Amíg meg nem nősült, példásan jó kapcsolatunk volt. Azóta eltűnt a képből gyakorlatilag, pedig egy városban élünk... :((
2019. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 julcsyka89 ***** válasza:

Nekem sajnos vér szerinti bátyám nincsen, de Csolnokon van egy rokonom, akit bátyusnak becézek, és nekem az unokabátyám. ^^

Soha nem láttam még, de Messengeren szoktunk beszélgetni. Jókat szoktunk beszélgetni...nagyon kedvelem ♡.

2019. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!