Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elnèznèd a testvèrednek ha...

Elnèznèd a testvèrednek ha egy nagyon sértő dologgal illetné? Többi lent.

Figyelt kérdés

Elég lobbanékony természete van és nagyon sokszor bántó tud lenni. Tulajdonképpen csak az jó amit ő mond és ő kitalál. Ha nem úgy van, akkor jön a szokásos üvöltés és csapkodás. Volt, hogy kezet is emelt rám, amit évek óta nem tudok elfelejteni.

Ma mentem hozzá és nem értem oda azonnal amikor ő várta volna, hanem csak azután amikor elvégeztem a dolgomat. Ezèrt is hatalmas botrányt csapott. Amikor közöltem vele, hogy nem vagyok elviselni azt ahogy beszél velem, akkor még közölte, hogy egy útszéli vagyok, majd amikor fakèpnèl hagytam egy mèg durvább dolgot vágott a fejemben. Hozzáteszem 3 éve kapcsolatban élek és nem a családommal, csak azért megyek, hogy segítsek nekik ha kell.


2019. jún. 4. 11:45
 1/4 A kérdező kommentje:
*illetne, bocsánat a javító javított közben és nem vettem észre.
2019. jún. 4. 11:46
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem, én megszakítanám vele a kapcsolatot. Idegbetek buz1.

Mit képzel magáról, hogy ilyet mond rád?

" csak azért megyek, hogy segítsek nekik ha kell."

szépen meghálálja a segítséget

2019. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jún. 4. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Nézné el a halál. Attól még hogy rokon valaki nem részesül különleges bánásmódban. Ha mástól nem tűröm el, hogy szarba vegyen, akkor tőle miért tűrném el? Ha nem tud normálisan viselkedni, akkor többé nem lesz az életem része és kész, nem nagy ügy.
2019. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!