Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit vettel naszajandekba a...

Mit vettel naszajandekba a testverednek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt.Lehet személytelennek tűnik, de sokkal jobban örültek neki, mint ha vittem volna egy tizedik étkészletet meg még egy kávéfőzőt vagy valami háztartási dolgot, amire amúgy nem lett volna szükségük, mert már esküvő előtt is együtt éltek.Meg ha még akkor is költöztek volna össze, szerintem jobb,ha az ember maga választja ki ezeket a dolgokat, nem vinnék nagyobb tárgyi ajándékot más esküvőre sem.

Nyilván lehet valami apróságot tenni a pénz mellé, de szerintem inkább kp legyen, abból azt vesznek amire szükségük van.

2017. márc. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt mennyit illik adni testvérnek?
2017. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Semmit, nálunk a szülők, tesók sosem ajándékoznak. Segítettünk mindenben, hoztuk-vittük őket aznap, másnap pakoltunk haza, csomagoltam a vendégeknek... Nálunk a segítség az ajándék :)
2017. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40 ezerért két autónyeremény-betétkönyvet. Nagyon örültünk neki.
2017. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Jó, akkor ti segítség helyett adjatok pénzt.
2017. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!