Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meglepi születésnap egy...

Meglepi születésnap egy introvertáltnak?

Figyelt kérdés
Szóval, két hét múlva lesz a 26. születésnapom. Nem 100%, de úgy érzem a párom a családommal és a barátaimmal szervez nekem valamit. Tudni kell, hogy nagyobb társaságban eléggé visszahúzódó vagyok. Tudom, hogy itt a saját “embereimről” van szó, de engem akkor is megijeszt ez a “szereplés”. Közben meg nagyon örülnék neki, mert ez tényleg es nagyon szép gesztus a részükről nekem:) csak éppen nem tudom, hogy viselkedjek, hogy jönnek ki azok akik még sosem találkoztak, nem e lesz kellemetlen vagy kínos. Volt már esetleg valaki hasonló helyzetben? Ti hogy éreztétek magatokat? Végülis jól sült el?
2019. jún. 19. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Leírtad a lényeget, hogy örülnél neki :) Ne görcsölj azon, hogyan viselkedj, csak élvezd! Mindenki miattad lesz ott, téged ünnepelnek, biztosan jól érzed majd magad.
2019. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Még introvertáltak is tudják, hogy nekik mi a szeretet nyelvük. Ezt érdemes közölni a szervezőkkel, hogy jól süljön el.


Én pl nagyon szeretek természetben lenni. Ezért egy kaland park számomra ideális ajándék. És szerintem az extrovertáltak is élvezik, max többet csacsognak róla.


Aztán szedtem a társas játékokat. Csak ezeket általában nem lehet annyira nagy társaságban játszani. Activity is jó introvertáltakkal is, mert kifejezetten ügyesen tudnak úgy rajzolni, hogy érteni lehessen. Beszélni kevésbé, de azt csinálhatja más is.


Aztán az introvertáltságnak is vannak fokozatai.


Kerti party azért jó, mert az ismerősök és haverok jól érzik magukat melletted. Neked meg csak magadat kell adnod. Ők ismernek, tudjak, nem fogsz "fekete zongorát" szavazni egy száll pendejben a fő utcán részegen. De nem is ezt akarják látni.

2019. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Úristen, az introvertált nem csendes és jó rajzoló (???). Az introvertált is lehet nagyszájú, beszédes, csak egyedül töltődik fel. Eljár mindenhova, beszél, de feltöltődni egyedül szokott. Egy buli őt mentálisan lefárasztja, míg egy extrovertáltat feltölt.
2019. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Más a fogalmi definíció, amire te gondolsz és amit én tudok.


Felesleges ezért itt karmkodni.


Nyugodj meg. Nincs baj, feleslegesen játszod az agyad.

2019. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Akkor leírom az én tapasztalatom. Bár nem tudom, nálad milyen súlyos a helyzet. Májusban volt egy kerek évszámú születésnapom, és már előre paráztam, mi lesz. Utálom egy kupacon a sok rokont. Szóltam, hogy nem szeretnék semmilyen meglepetést. Mondták, jó. Mivel hétköznapra esett, csak a teljesen közel élők köszöntöttek fel (anyu, bátyám, sógornőm) a gyerekeim telefonon. Meg is nyugodtam, aztán szombaton beállított mindenki. Tortával, dínom-dánommal. Konkrétan lesokkolt. Próbáltam jófejet vágni, de belül nagyon rosszul éreztem magam. A legjobb, hogy mindenki tudott róla, még a másik lakásban lakó bátyám, felesége, anyu, szóval mindenki, mégsem szóltak. Talán így volt jobb, mert ha tudom, hogy szombaton beállít 10 ember, biztos elfutok.

Ezt csak az értheti meg, aki tényleg beteg lett. Én régen egy életvidám, minden buliban bennelévő ember voltam, csak az élet úgy alakította, hogy 1 éve ki sem mozdulok a lakásból. Pontosan tudták, mégis becsaptak. Vagyis úgy éreztem. De még mindig jobb volt így, mintha napokig még aludni sem tudok az izgalomtól, hogy jönnek csapatostul.

Szóval megértem a kérdezőt. Kívülről könnyű beszélni ám emberek, mert az ilyenről az érintett nem tehet. Én is azt kívánom, hogy bárcsak a régi lehetnék. Nem megy egyelőre.

2019. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem játszom az agyam. Léteznek csendes extrovertáltak, és nagyszájú introvertáltak. Erre nem kell játszanom az agyam, ez tény. Egyszerűen kiakaszt, hogy lehet olyat írni, hogy az introvertáltak nem beszélnek, meg jól rajzolnak, ez kész.
2019. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Alapjába véve egy vidám, emberszerető személyiségnek mondanám magamat, csak a középpontban nem szeretek lenni, nem vagyok az a facebookra posztolgatól magamutogatós fajta. Kicsit zavar a gondolat, hogy be kell lépnem egy helyre, ahogy váratlanul engem lepnek meg, zavar, hogy X meg Y nem is ismeri egymást, ki hogy jön ki egymással, szóval úgy az egész szitu
2019. jún. 19. 17:55
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Legyen a te igéd szerint. Én nem vitatkozom idiótákkal. Rád nagyom, hogy egy introvertált szerinted sokat beszél.
2019. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!