Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A sógornőm teljese kikelt...

A sógornőm teljese kikelt önmagából, sajnos az oka nem világos?

Figyelt kérdés

Bátyám a feleségével, és 3 gyermekükkel Németországban laknak. 1 hetet töltöttek itthon. Megbeszéltük hogy pénteken megyünk vidámparkba, anyukám,mi ketten a lányommal és ők5en nekem az előtti éjszaka nem aludt a kislányom, lázas volt, fájt a foga. Aznap is nagyon nyűgös volt. Délután 2 után tudott csak elaludni. Írtam a bátyámnak hogy nem biztos hogy megyünk jöjjenek már át hozzánk menjünk el enni, fagyizni én fizetek mindent.

Mondták hogy a kislányuk már nagyon várja a vidámparkot, mondtam rendben akkor megyünk de késünk a megbeszélt idő helyett és csak fél 5 re érünk oda.

Minden szép és jó volt, de sógornőm már ott is fura volt, folyamatosan dünnyögött a tesómnak.

A tesóm kisfia megkérdezte hogy milyen volt mama, mama mondta jó volt, főleg hogy hajnal 3kor kelt,5re ment dolgozni. Hozzáteszem tűző napon kapált, ilyen nyári szezon munka. Szóval fáradt volt.

Hallottam hogy sógornőm megjegyzést tett hogy kapálás, de sajnos többet nem hallottam.

Elsétáltunk a közeli fagyizóhoz, sógornőm nem kért fagyit, duzzogott.

Majd mikor mindenki megette, sógornőm elkezdte mondani hogy mindenki menjen most már,felesleges itt egymással jó pofizni, de sok mindenre nem emlékszem mert olyan hirtelen jött ez a kiborulás hogy csak néztünk.

Elkezdett üvöltözni, tesómnak mondta menjen velünk, és hogy ő tartja el hozzáteszem nem dolgozik, csak néha beugrós,testverem az több mint 1 milliót keres havonta szóval ezt az eltartás dolgot sem értettem, meg elkezdte lökdösni a bátyám.

Anyám szinte semmit sem szólt, mint írtam mindenki lefagyott.

Bár sejthető volt mert mindíg külön vonult.

Na mindegy elváltak útjaink.

Testvérem a kislánnyal volt szombaton, meg hétfőn este eljött egyedül elkösźönni.kedden pedig indultak vissza.

Anyának nagyon rosszul esett hogy egyedül jött, és a gyerekek sem jöhettek hogy elköszönjünk tőlük.

Na tegnap haza érkeztek, és a sógornőm írt anyámnak egy üzenetet amiben nagyon csúnya dolgokat írt,

Például hogy ilyen aljas undorító rohadt embert még nem látott, reméli vissza kap mindent az élettől, felejtse el a fiát azaz a bátyámat, mert ő is utálja stb stb a testvérem telefonján pedig letiltotta anyát.

Hát nagy vonalakban ennyi lenne a történet.

Nem tudjuk sajnos az okot, de nem értjük.

Testvérem aznap azt mondta az a baja hogy az ő anyja nem tudott jönni a vidámparkba mivel nem fér bele a kocsijukba. De nem tudom hogy ez a valós ok vagy sem.

Múlt héten kedden és szerdán voltak nálunk akkor semmi baj nem volt, szóval ez most villámcsapásként ért minket.


2019. jún. 19. 10:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom az a baja, hogy egy hétre jönnek haza, ki tudja mennyi idő után és nem vettek ki szabit a többiek, hogy együtt legyenek normálisan, együtt csinaljanak rendes programot az unokak a nagyival. Faradt volt anyukad, gondolom csak a nyavajgas ment, a gyerekek meg nyuztak volna... Veletek is lenni akartak, de nem bírtad eldonteni h mit csinalj. Egyszerűen meg kellett volna mondani h lazas a gyerek, nem megyunk(mindezt idoben) majd utana talalkozunk otthon ha addigra nem lesz lazas a pici. Mondjuk az engem az alapbol felhuzna h vidampark helyett fagyizast javasolnak. :D Ha meg azt mondja h ő tartja el, akkor van valami a hatterben amit nem tudsz... Mondjuk tesodnak valami nagy hitele (pl szerencsejatek) vagy elvesztette a munkajat csak nem mondja es a sogornod nem csak beugros.. Mondjuk ez egy tipp. Vagy bolond. :D
2019. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

"Például hogy ilyen aljas undorító rohadt embert még nem látott, reméli vissza kap mindent az élettől, felejtse el a fiát azaz a bátyámat, mert ő is utálja stb stb a testvérem telefonján pedig letiltotta anyát."


És a bátyád ez eltűri tőle, hagyja, hogy így beszéljen az anyjával és a saját telefonján letiltsa? Megérdemli a sorsát.

2019. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Fordítok a saját értelmezésemben.

A kisfiú megkérdezte a mamát, hogy milyen volt a munka. Erre a mama válaszolt, hogy a munka jó volt, főleg hogy korán kellett kelnie. (a mondat utolsó része vagy irónia vagy a kérdező saját gondolata, ezt már nem bírom értelmezni)


Kérdező, nem tudsz mit csinálni, lehet, a sógornőd anyja szeretett volna menni, de nem fért be, a ti anyukátok meg elment és szóvá tette, hogy fáradt. Ez meg a sógornőd agyára ment. A testvéreddel kellene beszélned, hogy állítson a feleségén, mert bántja anyátokat. Ha nem teszi, akkor nem teszi,nem is érdekli az egész dolog.

2019. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
És mit mond minderről a bátyád? Mert leginkább ő tudná megvilágosítani a helyzetet, úgy hiszem.
2019. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen, itt a megoldás egyértelműen a bátyád lenne, őt kellene elérni valahogy és a saját szájából hallani ezeket amiket a drága sógornő írt. Mert van egy sanda gyanúm hogy csak a sógornő talált ki ezeket hogy kavarja a sz*rt.


A te oldaladról viszont az, hogy fagyizast ajánlasz fel előre megbeszélt vidámparkozás helyett, mert a gyerekednek jön a foga és miatta lázas, nyűgös, nos, ez nekem sem tetszett volna. Gondolj bele, a 3 gyerek fel van teljesen hypeolva, hogy mennek vidamparkba, azért ez nem egy olyan szórakozás amit minden hétvégén megengedhet magának az ember. A fagyizás viszont az. Inkább azt kellett volna mondanod ha már ti a gyerek miatt nem tudtok menni, hogy akkor ők menjenek nyugodtan. Ennyi a véleményem erről a részéről, viszont a sógornó viselkedésére ez nem mentség, meg arra amiket anyukádnak írt üzenetben. Annak jó lenne utána járni, és főleg a bátyádat elérni valahogy és tőle megkerdezni a dolgokat.

2019. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Sajnos a bátyám kicsit hogy is mondjam mulya.mindent rá hagy, pedig ezt egy férfi mellett sem tudná megcsinálni a sógornőm .

2019. jún. 19. 13:55
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
De ezek szerint nincs férfi mellett. Ennyi. Majd lemeccselik. Te ne játszd itt a békítőt.
2019. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!