Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Körmösök, orvosok bárki?

Körmösök, orvosok bárki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hobbi szinten műkörmözöm, és lassan 5 hónapja gyulladt a körmöm tőle. Elgyengültek a körmeim; a normál méret felére töredezett, felrepedtek az ujjhegyeim, lüktet illetve viszket. 5 hónapja, mióta ennyire rosszul reagál a géllakra a körmöm azóta pihentetem, de nagyon lassan gyógyul. Mindent lépésről lépésre betartok ahogy azt kell. Arra gondoltam tegnap hogy megcsinálok magamnak egy egyszerűbb fazont, de valamilyen oknál fogva ennyi idő elteltével is már másodjára kellett hajnalban leszednem a gélt mert úgy éreztem megzavarodok annyira viszket. Voltam vele orvosnál, aki azt mondta hogy allergia de nem tudta megmondani hogy mire is vagyok allergiás. Kérek mindenkit hogy aki tudja mi lehet a probléma vagy van valami ötlete hogy mivel lehet ezt megszüntetni kérem segítsen. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2019. okt. 13. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Építsd géllakk helyett
2019. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!