Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Anorexia okozhat új allergiát?

Minseo1998 kérdése:

Anorexia okozhat új allergiát?

Figyelt kérdés
Anorexiás vagyok, és észrevettem,hogy a tegnapi falásrohamomkor megevett mogyorós chips után kipattogott a szám körül és ég. Lehetséges, hogy az anorexia miatt van? Kihozhat új allergiákat? (Mert eddig nem voltam semmire allergiás). Esetleg amire még gondoltam az az, hogy icipicit eddig is allergiás voltam rá, de mivel most nagyon gyenge a szervezetem most jött elő. Valaki tapasztalt már ilyet?

2020. febr. 21. 14:02
 1/3 anonim válasza:
Lehet,de nem biztos ,hogy alergia lehet ,hogy csak nem működik megfelelően a szervezeted a sanyargatás miatt,illetve az emésztéseddel is lehet gond én is kaptam már kiütéseket azmiatt (nem anorexia)
2020. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az anorexia nem okoz allergiát (ami egyébként az immunrendszer TÚLműködése). Vagy ettől függetlenül lettél most rá allergiás, vagy nem allergia.
2020. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hú, a bőrőm nekem nagyon rossz volt, amikor anorexiás voltam és a chips meg a mogyoró tipik olyan olajos, zsíros ételek, amiktől mindig csak csúnyább lett, kipattogzott.

nem tudom, nálad milyen volt, de lehet ez is a háttérben.

2020. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!