Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet valami bajom a fertőtlen...

Lehet valami bajom a fertőtlenítő szertől?

Figyelt kérdés

Házakban vagyok takarító. a koronavírus járbány miatt a Gondok szerzett valmi 100%-OS Virucilid fertőtlenítőszert, hogy azzal a lépcsőházakat, lifteket, szemétledeobót fertőtlenítsem. Adott fújókát, de védőruhát nem. Ma mikor a fújókába öntöttem bele a fertőtlenítőszert, belélegeztem, eléggé marta az orromat. Utánanéztem a szernek, állítólag közvetlen belélegezni tilos, védőruha kötelező, amit nem kapok, anynit mond oldajm meg és kötelező. lesz valami bajom hogy 2x is belélegeztem közvetlenűl?


Itt a fertőtőlenítő szer neve: StreciClean.


Kép róla: [link]



2020. ápr. 23. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima sebészi maszkot kb már mindenhol lehet újra venni, ahogy gumikesztyűt is. És akkor most meg is oldottam neked a gondot.
2020. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És így bajom lesz tőle hogy belélegeztem?
2020. ápr. 23. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
A belélegzés szipózásra értendő.
2020. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz bajod. Hogy lenne? Ahhoz vagy 5 litert bekéne mélyen lélegezned 1 héten keresztül.
2020. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első link a termék biztonsági adatlapja

[link]

2020. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!