Ismeritek ezeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

DWA fertőtlenítőt ismeritek? Ha igen, jó a vírusok ellen? Illetve a vegyi.hu honlap megbízható?

Köszi a válaszokat!



2020. ápr. 14. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Úgy hallottam, ezzel kell bekenni az arcunkant, akkor véd az orrjáratba bejutó koronavirusz ellen.

2020. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazan poénos vagy ember!

Arra nem gondolsz, hogy valaki mindig is használta ezeket, csak a sok idiot miatt ezek az emberek nem tudnak venni?

2020. ápr. 14. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam van domestos, kézfertőtlenítő, meg minden. Kenyeret, mindenféle kajákat ugyanúgy kapok a boltban. Úgy hogy sose táraztam be semmiből.

Nem igazán értem a problémákat:)

2020. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem. Én se raktározok, és jelen helyzetben úgy tűnik, hogy ez probléma. Én minden nap használtam kis fertőtlenítő kendőt a korona előtt is. Mindig mikor mentem a boltba volt. Most viszont nincs, de szükségem lenne rá, ahogy eddig is.
2020. ápr. 14. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Hát akkor nincs mit tenni, polgárháború lesz, meg kell verekedni az utolsó konzervért.
2020. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
te tényleg nevetséges vagy!
2020. ápr. 15. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!