Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Később is kialakulhat az...

Később is kialakulhat az allergia?

Figyelt kérdés
30 évig nem voltam allergiás semmire (legalábbis ismert allergiám nem volt) és aztán egyszercsak allergiás lettem a juharfára. A közelében folyik szemem, orrom, bedagad, kivörösödik, stb. Nektek volt ilyen későn kialakult allergiátok?

2020. ápr. 26. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 42 évesen lettem a parlagfűre.

Igen, bármikor kialakulhat.

2020. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos bármikor előjöhet az allergia. Azért érdemes végiggondolni, hogy ez mitől lehet külső, vagy belső változástól.Egyre több vegyszerrel, új anyaggal találkozunk.Nem valószínű, hogy az évek során a juharfa változott, inkább az immunrendszered gyengülhetett le ami megfelelő táplálkozással javítható.A különféle gyógyszerek csak a tüneteket próbálják karban tartani és nem a kiváltó okokat megszüntetni.

Jobbulást!

2020. ápr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!