Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiások immunrendszere...

Allergiások immunrendszere tényleg erősebb?

Figyelt kérdés

De ez azt jelenti hogy minden egyéb betegséggel, baktériummal, vírussal szemben is ellenállóbbak?


Vagy csak azt hogy túlzottan reagál virágporra, mogyoróra, tejre, gluténra stb. az immunrendszerük de amúgy ugyanúgy megkapnak egy vírusfertőzést, bakteriális fertőzést mint bárki más.



2020. ápr. 26. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A túlreagálás, túlzott reakció nem azonos az erősséggel, inkább szabályozatlanságot jelez.
2020. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több helyen olvastam, hogy nem az erős immunrendszer, hanem a jól működő immunrendszer a lényeg a korona vírus legyőzésében. Ez nem jelenti azt, hogy az allergiások nagyobb veszélyben lennének, de nem is védettebbek másoknál.

De minden krónikus betegség fokozottabb kockázatot jelent, ezért nem árt vigyázni!

2020. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én minden szãra allergiás vagyok viszont egy lázas hasmenos vírus 2 nap alatt át megy rajtam szóval lehet abban valami hogy a vírusok ellen erősebb a szervezetünk
2020. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia allergiás vagyok a felsoroltakra.. Házi por, rozs, tehéntej, parlagfűfélék, fekete üröm stb

Megfázva nem voltam vagy 15 éve. Amikor körülöttem mindenki meg van fázva én mindig elkerülöm valahogy!

Saját tapasztalat, alergiás vagyok jó pár dologra, viszont a virusokkal szemben valamiért nagyon erős a szervezetem!

2021. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!