Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyha nagyon allergias...

Hogyha nagyon allergias vagyok minden allat szorere, a szenara, szalmara, porra stb, van olyan gyogyszer, ami ezen segiteni tud, hogy lovasoktato lehessek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Csak fejben tudod ezt leküzdeni. Gyógyszer nem segít.

Nekem is ez van majd megkaptam álmaim állását. Állatokkal dolgoztam taknyom nyálam egynefolyt 3 napig. Gyógyszer fél órát használt kb. Tudom hihetetlenül hangzik de azt mondtam magamnak, hogy ezt miszak befejeznem mert elveszítem az állást. Elmúlt nagyjaból. Csak ha valami nagyon szagos állat jött kellett 1-1 szem gyógyszer. De én itt tényleg nagyon boldog voltam. Máshol már nem működött ahol nem éreztem ilyen jó magam. A másik sztori. Volt egy macskám 12 évig. Együtt aludtunk stb. Arra figyelnem kellett ha megsimogatom ne nyúljak a szememhez mert viszketni kezdett de ennyi. Nem volt más tünet. Semmilyen más macskávan nem tudok egy szobában lenni mert tüsszögök folyik az orrom elviselhetetlen. Az allergia teszten is erős allergiát mutatott a macskaszőr. Kérdeztem az orvost, hogy lehet, hogy a sajátomra nem vagyok. Azt mondta biztos mert annyira szeretem. Amúgy sima fekrtefehér hazimacska volt semmi különleges fajta. Ennyit tudok hozzáfüzni. Gyógyszeren nem lehet élni és nem hat egy idő után ha erős allergének között vagy. Ráadásul asztma lehet belőle így nem ajanlanám. Ha írsz priviben még tudok valamit ajánlani csak nem akarom reklamozni a dolgot.

2020. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a homeopátiás kúra segített, nem érdekel itt ki mit gondol :D nekem csak ez segített. Ajánlottak nekem is gyógyszerkezelést de nekem még egy kis adag antibiotikum is kikészíti a szervezetem, az allegrától meg 10 mellékhatásból 6 biztosan vol és sokáig nem tudtam hogy attól van bajom. Azt azért figyelembe kell venni hogy a dolog nem csak így végződhet mint ahogy azt az első válaszoló leírta. Létezik allergiás sokk is amibe bele lehet halni egyik pillanatról a másikra, ezért én nem is mehetek virággal teli rétekre :D
2020. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan le lehet pontozni végülis a saját történetemet írtam meg ami kb ugyan ez.
2020. júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Én a poratkára vagyok allergiás, ami azt jelenti hogy egész évben vannak allergiás tüneteim és sajnos asztma is kialakult nálam. A napokban kezdtem el az immunterápiát mert az antihisztaminok amiket szedek nem múlasztják el teljesen a tüneteimet. Ha anyagilag meg tudod engedni magadnak hogy ki tudod fizetni ennek a terápiának az árát és mellette akarod is ezt akkor érdemes elkezdeni, belevágni, mert ez az egyetlen lehetőség arra hogy az allergiád megszűnjön és hogy ne kelljen gyógyszereket szedned egy életen át.
2020. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!