Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nem vagyok maszkellenes, de...

Nem vagyok maszkellenes, de nem tűnik jónak széttüsszögni mindent az egyetemen, ha napi 12 órában rajtam lesz.Van erre esetleg valami háziorvosi igazolás?

Figyelt kérdés
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy március óta hordom lelkiismeretesen a maszkot, de folyanatosan feldagad a szemem,fuldoklom a tüsszögéstől, vérzik az orrom, ha rajtam van. Durván allergiás vagyok évek óta...
2020. júl. 28. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak ott vedd fel ahol muszáj és ezeket a helyeket is ritkán látogasd.


Az allergiára meg antihisztamin.

2020. júl. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szedek antihisztamint, orvos írta fel, és hipoallergén programon mosom a maszkot. A 10 perces boltozás alatt még nem gáz, de volt, hogy vérző orral zavart ki a biztonsági őr. De az iskolában mi lesz? Napi 8-10-12 óráim vannak,amikor 15 perc után megbolondulok a tüsszögéstől. Az egyetlen dolog ami működik, az a permetezősisak, de azzal meg csak kiröhögnek. Írtam ma az egyik tanáromnak, és azt mondta, ha tüsszögök, ő be se fog engedni a gyakorlatra... Nem akarok ezért egy évet halasztani, meg lógni se a maszkkal, hogy megbüntessenek,szóval remélem, adnak valami igazolást...
2020. júl. 29. 01:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem adnak.

Sál esetleg?


Meg mi az, hogy nem mehetsz be, ha tüsszentesz? Ez hülyeség akkor is be kell engednie.

2020. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnál másmilyen anyagból készült maszkot felvenni esetleg, amire kevésbé vagy allergiás? :(
2020. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!