Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Kiírathatom magam az orvossal magam pár napra a suliból az ekcémám miatt?

Lehet ilyet csinálni? Mert nagyon csúnya most a kéz fejem, több helyen szét van nyílva a bőröm és úgy nézek ki, mint egy leprás. Nem akarok így emberek közé menni, szerintetek kiírna pár napra amíg le nem megy?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ekcéma, orvosi igazolás, iskola

2018. márc. 19. 13:15  Privát üzenet  

A válaszok
Ilyen miatt nem írnak ki. Ennyi erővel én se jöttem volna 4 hónapig dolgozni mert ideiglenes műfogam volt és szét volt törve az arcom.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. márc. 19. 13:34 Privát üzenet
Vagyis zúzódva volt. Bocsi.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. márc. 19. 13:34 Privát üzenet
Kend be az ekcéma krémmel és gézzel kösd át a kézfejed, akkor nem látszik.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. márc. 19. 13:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Varicocele / here visszértágulat - 2. Fázisban vagyok, ajánlott műtét / nézessem meg orvossal?
Hogyan tudnék egy orvossal beszélni?
Ti is találkoztatok olyan lelketlen orvossal, aki megpróbált tönkretenni?
Milyen orvossal irathatnék fel féregírtót?
Allergiás vagyok az ibuprofenre milyen fájdalomcsillapítót írassak orvossal mert a vény nélküliek szinte mind ibuprofenesek vagy gyengék?
Ha 12 nap betegszabadságom (! ) van még, akkor azt kiirathatom az orvossal úgy hogy 12 munkanapra? Vagy bele kell számolnom a hétvégéket?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!