Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért van gombóc érzés a...

Miért van gombóc érzés a torkomban és sipol a fülem?

Figyelt kérdés

Huvelygomba miatt mentem el orvoshoz és adott gyógyszert amit 4 napig szedtem és ma ért véget és fejeztem be a gyógyszert.

Ma voltam bent a városban egész nap ott voltam és kávézóba meg drogeriaba is mentem meg persze az orvoshoz.

Hazajöttem semmi bajom nem volt bár ma elég keveset ettem csak 2 latte kávé, narancslé, eper, 5 db abonett korozottel és olivabogyo meg uborka..

És fajt a fejem mikozben mentem hazafele aztán az elmúlt pár órára, aztán jött ez a fura érzés a nyelvemben most meg mondom megyek aludni de a gombóc érzés jött a torkomba elég erősen de ha iszom nem érzem..

Szüleimmel elek akik elég idősek és nagyon féltem őket.

Ez nem lehet koronavirus vagy allergiás reakció? Mert ha allergiás reakció lenne akkor az elején jött volna nem a szedés végén.. a vírus nemtudom nem hiszem de nagyon be pánikoltam meg ma pont egy ilyen filmet néztem ami borzasztó ötlet volt..

Most is sipol a fülem meg elég fáradt vagyok de nem merek aludni..

Remelem olvasható és értelmezhető... nagyon panikolok meg nem tudom mit csináljak...



2020. aug. 5. 01:20
 1/8 A kérdező kommentje:

Mellesleg nagyon kicsit hanyingerem is van meg a gyomrom.. de ez picit ez pár nappal ezelőtt is megvolt de most kicsit jobban érzem..

Azért írom így mert nem erős és nem teljes hányinger érzésem van

2020. aug. 5. 01:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyatalan nem kohogok és a közelébe se vagyok és nem is megy a hasam
2020. aug. 5. 01:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért annyira bepánikolni nehéz, ha nem fognak rád tőltött éleslőfegyvert például, hogy betoj.


Amúgy tipikus, hogy szervi okot keresel.


De ez 99+% hogy pszichés.


Nem bántásból írtam. Csak hogy ráébredj, hogy milyen, ha a szervi okhoz ragaszkodsz.

2020. aug. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen tudatában vagyok hogy lehet fel húzom a dolgot..

De ha így lenne akkor nem tennék fel itt kérdést..

Akkor jött ez belém amikor alvás előtt ereztem ezt a torkomban és a gyomromban is.. ami sose fordult meg elő és egész nap emberek között voltam Budapesten..

Veszélyeztetett korosztály a szüleim persze hogy tartok..

Nem akarok semmit átpasszolni vagy magamban kárt tenni hogy nem csinálok semmit

2020. aug. 5. 01:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Pánikolsz, itt leírtak alapján egy jólképzett aki egyben jó szakember sem mondhatna olyan, hogy ne keres fel egy pszichológust a problémáddal. Lehet ő egyből pszichiáterhez írányt. De még mindig jobb, mintha egy doboz nyugtatóval hazaküldenének a pszichiátriai gondozóból/"gond okozó"-ból, úgyhogy jelentkez, ha elfogyott.
2020. aug. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jobb felni mint megijedni..

Nem is tudtam hogy ilyen pontos diagnózist lehet kapni itt ezen az oldalon!😝

2020. aug. 5. 07:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam írni, hogy nem lehet. Még szuper szakember sem tudna itt dg-t adni.

Annyi kiolvasható, hogy könnyen lehet, hogy kezelendő stressz lehet az oka.

2020. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem más állhatott a dolog mögött, allergiás reakció vagy valami.. túl paranoiás voltam
2020. aug. 9. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!