Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gombóc érzés a torkomban,...

Gombóc érzés a torkomban, átlátszó, habos váladék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám nem állandó, hanem időközönként előjön. Azt érzem hogy nehéz a nyelés, mintha gombóc lenne a torkomban, nincs gyomorégésem, nem büfögök, nem vagyok rekedt, csak érzem a torkomban a "váladék"-ot, és nagyon frusztráló..Mikor kiköpöm akkor enyhén habos átlátszó, szagtalan váladék jön ki. Ha suliban vagyok, vagy bármi, nem itthon, akkor mintha semmi nem lenne..vagy csak nem tűnik fel? Viszont amikor hazajövök előjön és megőrülök. Folyton csak nyelni akarok és kiszárad a szám emiatt. És tényleg nem állandó probléma, van mikor előjön és van mikor nem..de miért? Refluxom lenne? Daganat? Mindenre gondoltam már..19 éves fiú vagyok egyébként. Előre is köszönöm!
2017. jan. 12. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordul ez néha. Nekem refluxom van szerintem, bár nem vizsgálták ki.
2017. jan. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gombóc érzésnek több oka is lehet, menj orvoshoz.
2017. jan. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért van gombóc érzés a torkomban gondolom mert tele van váladékkal..de az miért van hogy pár hónapig nincs azért megint van?
2017. jan. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!