Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha a kollégiumban allergiás...

Ha a kollégiumban allergiás tüneteim lesznek, nem fognak kitenni koronavírus gyanú miatt?

Figyelt kérdés

Szeptembertől újra egyetemi kollégiumban fogok lakni Pesten.

Elvileg ki kell majd tölteni valamilyen kérdőívet, hogy nincs-e koronavírusra utaló tünetem.

Allergiás vagyok, nem túl vészes, de időnként tüsszögök, folyik az orrom, fáj a szemem.

Szerintetek ilyenkor elég, ha a koli gondnokának szólok?

Nem fognak elkülöníteni, ha tüsszentek kettőt?


Előre is köszi a válaszokat!



2020. aug. 19. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, erre én is kíváncsi leszek, hogy ki lesz hazaküldve, elkülönítve. Lányom kruppos volt kicsiként. Sajnos megmaradt, hogy egy nátha után is hetekig köhög még. Addig nem mehet suliba, amíg köhög? Vagy igazolás kell? Ez érdekes lesz.
2020. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az allergia tünetei nem hasonlítanak a koronavírus tüneteire, a probléma az, ha tünetmentesen koronavírusos vagy és tüsszögsz szerte a világba, mert nyilván akkor a vírust prüszkölöd szét akkor is, ha nem az váltja ki az ingert.
2020. aug. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont a tusszoges es orrfolyas tunet nem szerepel egyetlen felsorolasban sem.

Szaraz kohogessel jar, torokfajas, laz, stb, teljesen mas.

2020. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

így egy hónap után én is rátaláltam a kérdésre.

Az allergiás tünetekkel nem tudom majd mit kezdenek, de inkább a gond az lesz, hogy kezdődik a megfázás, és influenza szezon, és azok hasonló tüneteket produkálhatnak, mint a koronavírus. Most a 3 féle betegség miatt lesz inkább a pánik, hogy belázasodnak, köhögnek stb.

2020. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!