Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia elleni orrspray nem...

Allergia elleni orrspray nem használ, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kb. július elején ki szokott jönni egy enyhe allergiám, néhány hapci meg orrfolyás. Allergodillal most is jól elvoltam, napi két fújás és semmi bajom. Két napja viszont... reggel úgy keltem, mintha erős paprikát dugtak volna az orromba, és vérzett is. A jobb szemem és orrlyukam kikészült, piros, folyik minden, hiába fújkálom. Ma már negyedszerre fújtam az orromba, pedig még csak a nap fele telt el. Félóránként tiszta vízzel arcot mosok.

Annyit tudni kell hogy az elmúlt hetekben sokat voltam a szabadban, erdőben kerékpártúráztam. Akkor és ott, az erdőben semmi bajom nem volt. Most itthon a lakásban kínlódok. Lehet összefüggés a túrázás és a mostani orrfolyás, orrfájás között? Allergodillal van valakinek ilyen tapasztalata?



2020. aug. 25. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem egy jó orrspray ki kéne hagyni pár napot. Aztán próbálkozz a taleummal. Azt mondják moszanában, hogy a kálcium nem jó allergia ellen. Hát nem tudom pár napja szedem a gyógyszert semmit nem használ tiszta zombi is vagyok tőle. Tegnap elegem lett és nem vettem be helyette ittam reggel egy 400mgos kálcium pezsgőtablettát és most semmi bajom. Dmben 250ft volt 20 darabos. Még finom is. Szerintem adj neki egy esélyt.
2020. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Awamys hasznalni fog!
2020. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!