Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kivörösödött a köldököm széle...

Kivörösödött a köldököm széle és éget, mitől?

Figyelt kérdés
Arra lettem figyelmes 1-2 órája hogy éget a köldököm és vörös mint ami allergiás. A póló is irritálta már ami rajtam volt. Levettem bekentem canestennel hátha gomba. Volt már ilyenetek, mi lehet? Nem vagyok tudtommal allergiás semmire. Hogy tudnám enyhíteni az irritációt?

2020. nov. 5. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Betadinnel kend be, belül is (fülpiszkálóra csöppentesz betadint bőségesen, és beletunkolod). Köldökgyulladás, nekem is szokott lenni. Ügyelj rá, hogy fürdés után szárazra töröld.
2020. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Antibakteriális kenőcsöt tettem rá ettől javult valamennyit pár perc alatt. Nem tudom mit csináltam. Kîvűl az egész köldököm vöröses kiütéses lett. Remélem hamar elmúlik..
2020. nov. 5. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Az teljesen jó. Gomba+baci szokott lenni. Segíthet még a 3%-os hidrogén-peroxid is.
2020. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!