Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat után...

Nőgyógyászati vizsgálat után az orvos elküldött bőrgyógyászhoz, mert szerinte allergiám van ott. A bőrgyógyászt azt mondta, hogy az nem allergia, hanem a nőgyógyász rossz kenőcsöt írt fel és az felsértette. Mit csináljak? (Tovább lent. )

Figyelt kérdés
Különböző krémeket adott, de egyik sem használt. Néha enyhülnek a tünetek, de borzasztóan kellemetlen érzés. Mit tegyek? Menjek vissza újra a bőrgyógyászhoz? Már elég sokszor voltam nála. Én úgy tudom, hogy a nyálkahártyás részek gyorsabban gyógyulnak, nekem több, mint 1 éve fennáll ez a problémám. Tanácstalan vagyok, lehet, hogy gyógyíthatatlan?
2015. márc. 25. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Húú, ez lehet ,hogy a Schnitz-kór. Nemrég ismerték fel ezt a betegséget ami a női nemi szerv bőrproblémája. Gyógyíthatatlan betegség. De Isten ments ,hogy megijesszelek. Csak tudod ,jobb félni mint megilyedni. Az egyik barátnőmnek Isten nyugasztalja szegényt is ilyen problémája volt, és egy Budafoki professzor diagnosztizálta nála a kőrt. 3évre re elhúnyt szegény.Mert olyan fertőzést kapott , illetve olyan baktériumok jutottak bele a szervezetébe amit már nem tudott tolerálni. Az a legnagyobb baj ,hogy ezek a károkozók akár a levegőből, vízből is képesek befészkelni magukat egy idő után.(Fél év). Sok kitartást, de remélem ,hogy nálad nem ilyen komoly a helyzet.
2015. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keress másik nőgyógyászt
2015. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem segítség, de ugyanebben a helyzetben vagyok. Nekem a bőrgyógyász azt kérdezte, hogy váltottam-e tisztasági betétet, mondta, hogy csak pamut bugyit szabad hordani és a tangát felejtsem el. És nem csak én, úgy kb mindenki.
2015. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és javult?
2015. márc. 25. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Ne felejtsétek el, hogy az orvosok véleménye is az, hogy vannak a nőgyógyászok és vannak az orvosok...

Én a bőrgyógyászban bíznék inkább.

2015. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok, elég sokáig jobb volt a helyzet, de most éppen megint tragikus. :/ Én bőrgyógyász/nemi gondozónál voltam, nem nőgyógyásznál.
2015. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Én is inkább a bőrgyógyászban bíznék, mint a nőgyógyász "szakértelmében".
2015. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!