Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az Iqos heets okozhat allergiá...

Az Iqos heets okozhat allergiát? Kb 2 hónapja szívom napi rendszerességgel,1-1,5 hónapja folyamatos torokproblémáim vannak. Először csak gombócérzet volt,mintha lenne ott valami, aztán már torokfájás is. Fül-orr-gégész ameddig lelátott semmit.

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Szóval ameddig lelátott a fül-orr-gégész, semmit sem látott. A nyaki uh egy 7 mm-es cisztát mutatott, de elvileg ez nem okozhat ilyen panaszokat. Szárad a torkom,fáj és folyamatosan olyan érzésem van,mintha lenne ott valami. Refluxra gyanakodtam, de ki kell zárnom mert már 1 hónapja szedek savcsökkentőt.
2021. febr. 20. 22:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Okozhatja simán.
2021. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 KalaposKaleszKalapacsa válasza:
Mennyit dohányoztál mielőtt váltottál? Az is lehet hogy tisztul a torkod. Lehet hogy hulyeseget mondok de van erre is esely. Hallottam masoktol hogy atallas utan szarul van az ember mert 20 ev utan valami masra atszoktatni a szervezetet nagyon megterhelo tud lenni.
2021. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia..igen nekem is kb 2.hónapja szivom és nagyon kapar a torkom folyamatosan gyulladásba van és fály is.. állandó száj szárazság csomó érzés a torokban..elötte lila vékeony pall mellt szívtam és ilyen gondom nem volt.amítóta ezt szívom azóta van ez úgyhogy napi 3.szálra csökkentettem de szerintem abba is hagyom mert nem ér annyit..te hogy vagy azóta?
2023. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!