Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

A tavaszi allergia produkálhat ilyen tüneteket?

Tegnap este hirtelen megfájdult a torkom, nyelni sem tudtam. Az orrom folyik és egyben be is van dugulva. Az éjszakám nagyon rossz volt, fejfájással keltem.

Lehet most az ágyam miatt, de a derekam és a lábaim nagyon fájnak.

Histisynt szedek, bár a hatását nem igazán érzékelem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tünet, fejfájás, orrfolyás, orrdugulás, torokfájás, allergia, tavasz, pollen

ápr. 23. 08:09  Privát üzenet  

A válasz
Én a fiamtól kaptam el, hasonló tünetek voltak, 2 hete még mindig náthásak vagyunk, de nem allergiás nátha.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 23. 08:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mostmár 39 felé közelít a lázam, úgyhogy valószínűleg nem allergia.

# 2/2Időpont ápr. 24. 15:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pénteken csináltattam tetoválást és már nagyon be van dagadva. Fáj, piros és mintha meleg is lenne. Elmúlik pár napon belül vagy baj van?
Torokgyulladásbol allergia? Többi lent.
Azzal árhatok magamnak ha kiöblítem néha az orrom vízzel? Miért fáj annyira ha belemegy az orromba a víz?
Fűkeverékre allergia - mit jelent?
Mi lehet ez? Allergia vagy valami fertőzés?
Allergia vizsgálatra kell kérni beutalót, illetve hova kell egyáltalán menni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!