Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogy lehet az, hogy a tejtől...

Hogy lehet az, hogy a tejtől rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig amikor tejet iszok akkor nagyon szédülök és fáj a fejem és van amikor a hasam is fáj tőle és hányingerem van és nagyon rosszul vagyok.. De a felfőtt tejtől semmi bajom és a tejtermékektől (sajt,vaj,túró,joghurt) sincs semmi bajom. Miért lehet ez? :/
2021. febr. 27. 14:13
 1/6 A kérdező kommentje:
és a mellkasam is fáj tőle :(
2021. febr. 27. 14:17
 2/6 anonim válasza:

Próbáltál már másfajta tejet inni?


Én is hasonló cipőben jártam és azt hittem,hogy laktóz érzékeny lettem valahogy. Aztán amikor sajtot ettem stb semmi...

De közben vettem laktóz mentes tejet és igazából most is azt iszom :D.

2021. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Amúgy meg jobbulást és sajnálom,hogy ez van veled :c (előző)
2021. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mert azok már tejcukot nem tartalmazó, un. fermentált termékek. ne idd önmagában a tejet, ha nem bírod
2021. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Probald ki a laktozmentes tejet vagy laktozmentes sajtot mondjuk egy hetig (ha teljesen nem tudod kiiktatni) es ha attol is rosszul vagy akkor pedig probald meg azok nelkul, esetleg novenyi tejjel egy hetig. Ha a laktozmentes ido alatt jol vagy akkor valoszinuleg a laktoz, ha pedig akkor se az igazi akkor eselyes, hogy tejfeherje. Ezeket mindenkeppen csak orvos allapitja meg, de mivel jelenleg tudom milyen eljutni orvoshoz, eleg segitseg lehet az is ha rajossz mitol lehet es akkor tudod kerulni.
2021. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat❤️
2021. febr. 28. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!