Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mennyi idő alatt múlik el a...

Mennyi idő alatt múlik el a szemdagadás? Algopirint vettem be hétfőn este és reggelre feldagadtak a szemhéjaim meg a szemeim alatt. Orvos írt calcium-sandozt azt iszom napi 3x, meg kaptam allergia ellen is gyógyszert azt napi 2x kell bevennem.

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod hülye. És ha ebben hülye, akkor másban is lehet az. Az kálciumnak köze nincs az allergiához. Még nem csökkent? Pár nap alatt el kell múlnia, hiszen kiürül az allergén.
2021. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
A kalciumot még mindig sokszor javasolják allergiára, pedig rég kiderült, hogy csak placebó. A szemdagadás, ha akut allergénterhelés okozta (és nem mondjuk a folyamatosan jelen levő virágzó fák miatt van), tényleg el kéne múljon pár nap alatt, de nem a kalciumtól, hanem magától.
2021. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez a második nap,hogy fel vannak dagadva,reggel nagyon fel volt,most kicsit jobb,de még eléggé duzzadtak.

Holnapra már jobbnak kell lennie?az allergia gyógyszernek van értelme?

2021. márc. 24. 16:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem volt gondom a viragzó fákkal stb.
2021. márc. 24. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

A calcium pezsgőtabletta, kb. semmit nem ér.

Régebben volt benne antihisztamin, valszeg ezért maradt meg a tévhit.

Az algopirint hanyagold, amit leírtál, az egy allergiás reakció, és próbáld ki a cetirizint.

2021. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most jobb már.Remélem reggelre nem dagadnak fel megint a szemeim.
2021. márc. 24. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

A kalciumot placebónak szokták sokan felírni, én is adtam már betegnek, mert megcsípte a méhecske, és semmi orvosi teendő nem volt vele, mert SEMMI allergiás reakciója nem volt, de elvárt valami ellátást. Néha kell varázsolni, mert nem csak hülye orvos van hanem hülye beteg is.

Egyébként a problémára antihisztamin szokott beválni, írták már a cetirizint, az jó, és vény nélkül kapható.

2021. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már elmúlt szerencsére a duzzanat,még hámlik a szemeim körül a bőröm.
2021. márc. 27. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!