Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha valószínüleg ételallergiám/...

Ha valószínüleg ételallergiám/intoleranciám van milyen orvost kell felkeresnem?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Még egy-két évig egyiket sem, mert nem lesznek rendelések, csak sürgős esetre.
2021. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Allergológus


Háziorvosi beutalóval

2021. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Allergológus, immunológus dokit kell felkeresni. Természetesen lesznek rendelések, magánrendelések most is vannak.
2021. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenterologus, en a heten voltam, nem maganban, siman fogadtak. Covid ota voltam nogyogyasznal, neurologusnal, ful orr gegesznel, fogorvosnal, Ct-n, ultrahangon, laborban... Mindenhova eljutottam, csak a haziorvoshoz nem lehet bejutni (telefonalni pedig talan a 100.hivast felveszi)
2021. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csodálkozom, hogy nem veszi fel. Egyszer kert egy labort, meglett eredmeny. Hivtam, epp valaki volt nala, 10 perc mulva is. Visszahivtak zaraskor.

Behívott másnapra megvizsgálni, kozben a telefon folton csörgött, nem tudta,higy ods vagy ram figyeljen, engem is mar zavart...


Esku nem volt ennyi orvost kereso ,mikor ott lehetett ulni váróban 1.5 tucat embernek is..


Voltam szakrendelésen a heten, nem volt, az osztalyon van helyette most. De nekem fadalmaim vannak, meg mar zárás elott kezdodott a dolog...

Idopontot kell kerni, es van. Idopont nélkül csak igy, rosszullet eseten fogadtak

2021. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!