Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A hisztamin intolerancia...

A hisztamin intolerancia elmúlik-e egy idő után vagy nem?

Figyelt kérdés
Par napja diagnosztizaltak vele. Es kicsit ketsegbe vagyok esve hogy ezzel most eletem vegeig kell elnem vagy egy ido utan elmulik.

2021. ápr. 7. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek javult arra, hogy figyelt az étkezésére, nem evett hisztaminos vagy hisztamintermelést fokozó ételeket.
2021. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem valószínű, hogy végleg elmúlik, de rendbe lehet hozni! Diétával és bélregenerálással. Nem csettintésre, akár évekbe is telhet, de hamarabb is tapasztalhatsz javulást. Viszont általában a hisztamin intolerancia nem jár magában, az már valami másnak a következménye, ezért érdemes lenne másra is fényt deríteni, mert ha csak a hisztaminnal foglalkozol és más bajod is van, akkor nem fogsz teljesen rendbe jönni. És olvass utána pontosan hogy kell csinálni a diétát, hogy kell visszavezetni ételeket, hogy kell regenerálni az emésztésedet, mert nekem évekkel ezelőtt például nem mondta az orvosom, hogy nem szabad a szigorú diétát pár hónapnál tovább tartani, sőt...
2021. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!