Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Erős allergiás tünetek enyhíté...

Erős allergiás tünetek enyhítésére mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Allegra-t szedem, de sz@rt sem ér finoman szólva, kb 2 óráig csillapít, de aztán annyi és csak 1 tabletta ajánlott naponta.


Nagyon erős idén...nem csak az orrfolyás, szemviszketés, de a mellkasom is fájni kezdett, köhögök, volt, hogy este sípoltam is.


Nagyon félek, nem tudom, mit szedjek...orvosi ellátás nem jár nekem az új diszkriminációs törvény szerint, magánra nincs pénzem...


Ceritizin Hexal csepp? Vagy mit ajánlanátok? 🙏😞



2021. jún. 9. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor tisztázzuk, mert látom fogalmad sincs semmiről!

Orvosi ellátás mindenkinek van nem feltétele az oltási igazolás, kivéve műtéti beavatkozásoknál, mert ilyenkor kell oltási igazolás vagy negatív teszt, de te nem műtétre mész!

Ha 3 hónapja nincs fizetve a TB-d még bőven érvényes ugyanis 6 havi tartozás után lesz érvénytelen ez 2021-ben 48 ezer ft tartozást jelent.

Szóval nincs semmi kifogás menj orvoshoz!!!

2021. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én járok rendelésre oltási igazolvány nélkül. A kártya műtétekre vonatkozik
2021. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd föl telefonon a háziorvosod, ne a feltételezéseidre alapozz, hogy mit lehet és mit nem. Simán lehet, hogy föl tud még neked írni valamit.
2021. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!