Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios gorcsok enyhitese...

Menstruacios gorcsok enyhitesere mennyi ideig kell szedni magneziumot? Tenyleg sokat javithat?

Figyelt kérdés

Most Quarelint vettem be nospa forteval es meleg rizses parna van a hasamon, de bogyok bevetele (2,5 oraja) utan sem erzek erdemleges javulast. Szerencsere nem minden honapban erzek ilyen eros fajdalmakat, van amikor meg sem erzem. Csak elso nap fajdalmas, akkor azt szoktam mondani, hogy ha az elso 3-4 orat kibirok, akkor mindent.

Koszonom a segitseget!

21L


2021. máj. 29. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, segíthet.

Én akkor szoktam bevenni, amikor érzem, hogy kezdődik a görcsölés, aztán a készítmény magnézium tartalmától függően még további 1-2 szemet veszek be napközben, ha erősödne a fájdalom.

Nekem ami még sokat segített, az a barátcserje tabletta. Leredukálta a pms- tüneteimet. Korábban az alhasi görcsök mellett erős migrénem volt, és hánytam mielőtt megjött. A barátcserje ezeket szépen megszüntette. Most enyhe görcsökkel és kis fejfájással megúszom. Naponta egy szem magnéziummal simán elvagyok :)

2021. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Milyen magnéziummal? Van ezerféle, a magnéziumvegyületek meg különböző felszívódásúak, van ami fel se szívódik (oxid), a készítmények meg eltérő hatóanyagtartalmúak.
2021. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!