Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Aki nem cöliákiás gluténérzéke...

Aki nem cöliákiás gluténérzékeny, (amit nem lehet vértesztből kimutatni) okozott nála a glutén nagyon erős ízületi fájdalmakat, vagy egyéb társbetegségeket, hasfájást?

Figyelt kérdés
Egy hosszabb antibiotikum kúra után először hasfájásom lett, majd folyamatos izom fájdalmam. A cöliákia vértesztem negatív, de hallottam arról, hogy emellett is okozhat panaszt a glutén, ill. a búza. Akik ilyen betegségben szenvednek, azoktól kérdezném hogy volt e valakinek puffadása és folyamatos izomfájdalma. Nem feltétlen azután fáj mikor eszek bármit, hanem egész nap, de tekintve hogy szinte mindenben van glutén, felmerült hogy mégis egy kevés glutén is okozhat ilyesmit ha van valamelyik ételben úgy, hogy nem is sejtem. Tapasztalatokra, tünetekre lennék kiváncsi, köszönöm!

2021. jún. 12. 00:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez abban az esetben is így van, ha az autoimmun eredetű cöliákiát kizárták nálam?
2021. jún. 13. 02:01
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan van aki elhiszi ezt a sok sületlenséget?
2021. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!