Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Méhcsípés után miért kékül be...

Harmat001 kérdése:

Méhcsípés után miért kékül be a duzzanat?

Figyelt kérdés
2 napja megcsípett egy méh a lábujamon és feldagadtam egész a bokám föléig. Szedek allergiagyógyszert, de most ez a duzzanat valamiért elkezdett bekékülni. Orvosnál nem voltam, saját felelősségre szedem a gyógyszert. Ma nap közepére kicsit lelohadt de most megént visszanőtt a duzzanat. Valakivel történt már hasonló? És ha igen mi a teendő ilyenkor

2021. jún. 17. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy még volt? Nem lehetett darázs? A méh nem támad, csak önvédelemből szúr. Lábujjon így elég ritka.
2021. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként meg valószínűleg allergiás vagy a darázs mérgére. (#1)
2021. jún. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
100% hogy az volt, mert kaptárakat pakoltunk át és papucs volt rajtam azért tudott épp ott
2021. jún. 17. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is történt.. Engem is méh csípett meg a nyàron a labujjamon.Füves területen szandalba setaltam,és gondolom beszállt a szandalba es raleptem.🤷Nekem is bokafölé meg még tovább dagadt 3 hetig le se ment , rá sem tudtam allni.Nekem is ellilult meg bekékült a végén még halvány zöldes arnyalata is volt.Nemtudom mitől , de úgy látszik akkor ez mással is így történt.
2022. okt. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!