Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Okozhat nehézlégzést vagy...

Okozhat nehézlégzést vagy légzészavart az e-cigaretta?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve hogy e cigarettát szívok. 50vg50pg 3mg nikotinnal. De az utóbbi időben mintha ilyen légzési allergiát okozna ha lehet annak nevezni. Segítene esetleg valamennyit ha 20pg/80vg cserélném az alapfolyadékot? Vagy valakinek volt már hasonló?

2021. júl. 7. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen ecigi van de Itt szerintem a coil a lényeg mekkora. Lehet túl nagy és túlságosan megszívod. Vedd vissza a wattot és ne szivj olyan hatalmasat.
2021. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ecigid
2021. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Geekvape aegis solom van siren 2-es mtl kazánnal. 15 watton használom 0.3-as huzalt szoktam tekerni 2.5-ös magon kb 8-9 tekerés.
2021. júl. 7. 21:18
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán a legjobban az segítene ha letennéd teljesen.
2021. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Lehet az is hogy asztmás vagyok? Mert gondom annak meg nem tesz jót a gőz.
2021. júl. 7. 21:29
 6/17 A kérdező kommentje:
Most egy pár napja nem szívom csak néha hiányzik. Kicsit javult a helyzet de még mindig nem a legjobb.
2021. júl. 7. 21:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem igazán jellemző. Inkább azzal kezdenék, hogy mióta tekered magadnak, talán a kazán a gond.
2021. júl. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kb 2 hónapja tekerem. De már hamarabb jelentkeztek ezek a problémák. Én sem gondolnám hogy e cigi miatt lenne. De gondoltam hátha van valakinek hasonló tapasztalata. Tüdőszűrőn nem rég voltam oké minden. Hagyományos cigit meg már 3 éve nem szívok.
2021. júl. 8. 06:37
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Persze hogy okozhat, hisz a tudődbe megy a füst. Én azt ajánlom hogy teljesen szokj le róla, nagyon durván egészségkárosító hatása van (rákkeltő stb.)

Nem teljesen vágom hogy aki cigizik, az miért cigizik ha tudja hogy nagyon durván roncsolja a tüdőt?

2021. júl. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez nem füst... És nincs durván egészségkárosító hatása
2021. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!