Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Öblítő allergia okozhat ilyen...

Öblítő allergia okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés

Kb 1,5 hónapja vettem észre, hogy elviselhetetlen érzésem van szinte az egész testemen. Viszketés bőrpír és kiütések nélkül, és olyan mintha apró pici tűkkel szúrkálnák a bőrömet. A háziorvos írt fel általános allergiára gyógyszert, voltam ételallergia vizsgálaton is, ami negatív lett mindenre. A gyógyszer teljesen eltüntette a tüneteket. Akkor 5 napig szedtem folyamatosan. Most muszáj egy héten egyszer bevenni egyet, és akkor egy időre eltűnik megint.

A viszketés még hagyján, de ez a szúrkáló érzés nagyon ijesztő. Fogok menni általánis Laborfalvi is. Félek, hogy komolyabb baj van. Vagy csak a módszer/öblítő lenne?

Köszönöm a válaszokat!


2021. aug. 1. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat, a mosószer is, a tisztálkodószerek, testápolók. Én már illatmentes, bébi mosószert és öblítőt veszek.
2021. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én csak illatmentes mosószereket használok, amiket DM-ben vagy Rossmannban veszek, a tusfürdőm is illatmentes. Én ugyan nem viszketek, de nekem meg a szénanáthám jön elő ezeknek a szagától, amint megérzem, már kaparom az arcom.
2021. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Remélem nincs komolyabb baj, mert már olynokat olvastam... Leukémia stb. :/

2021. aug. 1. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!