Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ételallergia okozhat vakbélgyu...

Ételallergia okozhat vakbélgyulladás szerű tüneteket?

Figyelt kérdés
Konkrét tünetek: Puffadásos, éles fájdalom a jobb alhasamban, illetve szimpla feszülés az egész alhasamban, ami erősödik ha pl nyújtózkodom, vagy nyomkodom, alapjáraton csak akkor érzem ha megnyomom valamivel, vagy úgy fordulok / sétálok, szóval nem egy elviselhetetlen fájdalom, inkább kellemetlen. Fokozott gázosság, ami eléggé bűzös. Hasmenésem, székrekedésem nincs, lázam se volt, csupán úgy érzem mintha nagyon enyhén verejtékeznék ha itt nyomkodom a hasam. Voltam már laborvizsgálaton, illetve UH vizsgálaton, de semmi eltérő. Eléggé el vagyok szontyolodva, mivel közel 1-másfél éve van ez az egész. Ezen a héten lesz ételallergiás vérvételem. Elég keveset mozgok egyébként, meg eléggé rosszul étkezek (sokat, meg szénsavas üdítőket), ezzel tisztában vagyok, de eddig nem okozott komolyabb problémát egyik se..

2017. dec. 12. 19:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!