Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szed itt valaki Lordestint?...

Szed itt valaki Lordestint? Tapasztalat érdekelne.

Figyelt kérdés

Allergiára szedem. Általában este szoktam bevenni, mert az egyik orvos nekem régen azt javasolta, de úgy tudom, hogy amúgy reggel szokták.

A kérdésem az lenne, hogy ti mit tapasztaltatok vele kapcsolatban.

Nektek mennyi idő alatt kezdett el hatni? Mennyi ideig hatott?

Szóval ha például köhögtök az allergia miatt, akkor attól számítva, hogy bevettétek, mennyi időre múlik el a köhögés?

Nem a LordestinAkut érdekelne, hanem a Lordestin. A kettő nem ugyanaz. A sima Lordestin érdekel, mert én magam is azt szedem.

És mennyi idő múlva kezdődik újra?


Mikor és mire szeditek?


Hasznos lenne nekem tapasztalatokról olvasni.



2021. szept. 24. 10:18
 1/2 anonim válasza:
100%
Én szedtem, de hatástalan volt teljesen. Így végül teljesen másik gyógyszerre esett a választás.
2021. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Én is szedem. De csak akkor szedem, amikor tombolnak rajtam a tünetek. S orvosi javaslat nyomán mindig este, mert nekem napközben mindig toppon kell lennem szellemileg, ez a cucc pedig nagyon álmosít, fáraszt, ha beveszem (pláne, ha alkoholt is fogyasztok - na nem töményet, semmi parásat, egy pohár bor, esetleg egy üveg sör és ennyi...) , akkor 2 óra és semmi értelmesre nem vagyok alkalmas...
2021. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!