Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Folyton csalánkiütés keletkezi...

Folyton csalánkiütés keletkezik rajtam amikor csak megkarcolom véletlenül a karom vagy a testem bármelyik pontját egyből kijön a csalánkiütés. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A doki írt fel kenőcsöt de folyamatosan előjön továbbra is ha erősebb fizikai behatás éri a testemet. Történt már valakivel ilyen?



2021. okt. 5. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. Oka lehet a túlérzékeny bőr, száraz bőr, allergiák.
2021. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kèrdezo azóta neked elmúlt már? Mert nekem fel éve van ugyanez csak nekem borzasztóan viszket èg szúr...antihisztamint szedek, mert ha nem szednem megőrülök és minden karc dorzsoles is meglatszik..mindenféle vizsgálaton voltam sehol semmit nem találtak..elegem van mar....nem találják az okát..olyanokról hallottam hogy ez elmulhat talán 2-3 év vagy megmarad orokre
2022. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Nekem is dettó ugyanez van 3 hónapja.

Ezzel az a baj, hogy nagyon nehéz kideríteni az okát.

2022. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3.-as neked is szörnyen viszket? Te szedsz rá valamit???
2022. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Igen,Hystinit szedek rá.

De a héten megyek többféle vizsgálatra. Helicobakter teszt, gyomor/vastagbél tükrözést kertem a különböző laboratóriumi vizsgálatok mellé. Olyan nincs, hogy nem lehet megszabadulni tőle. Olyan sincs, hogy örökre megmarad. Be is b*szna...valami oka van.

2022. jún. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden rötgenen voltam már...Ana blot szűrésen (immunológiai) ,ultrahang...széklet vizsgalat.. nőgyógyászat , fogorvos,..minden negatív..marciusba találtak gócot a fogamnàl azt már meg csinaltak...bár ilyen komolyabb vizsgálaton mint gyomor és vastagbél tükrozes ilyenen nem voltam..es helicobaktert sem nezetek...Szeretnék kisbabát de így nem merek..hogy gyógyszerre vagyok szorulva :(( bár kis változást észre vettem...december január februárba nagyobb foltok jöttek ki rajtam..antihisztamin ellenere is..ma már nem akkora foltok jönnek ki, hanem picik..és nem fiziki behatásra jön ki a csik a testemen...bár ez lehet annak köszönhető hogy 1 szem antihisztamirol 2 szemre emeltem az adagot a bőrgyógyász javasolta..egyebként a bőrgyógyász azt mondta hogy szerinte még a fogam gyulladása nem ment le .teljesen..amit kétlek H attól lenne. ezen a betegségen nem tudok kiigazodni..
2022. jún. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nehogy unalmas legyen az élet.

Érdekes, hogy az olyannak semmi baja nincs,mint a szomszédom,aki iszik, drogozik, cigizik... Éli világát egészségesen. Én, akinek nincs ilyen káros szenvedélye,az meg beteg.....

Hogy van ez...

2022. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen én is mindig erre gondolok hogy ezeknek kutya bajuk.. én is oda figyelek az egészsegmre. Mindig is oda figyeltem... Egyébként nem tudom van e összefüggés a kettő közt..de tavaly november végén oltottak be a covid ellen..aztán oltás után 2 héttel öntött el a kiutes..és azóta van.. egyebként
2022. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te szoktál tenni próbàt? Hogy abbahagyod a gyógyszert akkor mi a helyzet??? Én februrba próbáltam utoljára..kritikus volt..nagyon rossz állapotban volt még..azóta alig merem megpróbálni..még várok 1-2 hónapot aztán teszek mez egy probat..mert az antihisztamintol nem tudok mi a helyzet..mivel az meg elnyomja..
2022. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Antihisztamin nélkül ugyanúgy előjön.

Már nem egyszer próbáltam....

K*rva jó,hogy 30 éves fejjel az orvoshoz kell rohangálni,meg mindenféle kivizsgálására... ennyi idősen azt se lenne szabad tudni, hogy mit jelent a betegség és az orvos szó fogalma.... Bosszantó... nem kicsit!

2022. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!