Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ki tud ajánlani olyan szakorvo...

Ki tud ajánlani olyan szakorvost, aki ír nekem szakvéleményt arról, hogy nem kaphatok oltást? Gyógyszer allergiám van, ami anafilaxiás sokkot okoz. Hiába mondom orvosnak,egymásra mutogat mindenki. Nekem igazolás kell...

Figyelt kérdés

Ha tudsz, kérlek segíts!

Nem szeretném elveszíteni a munkámat.

Köszönöm!



2021. nov. 3. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Tehát nincs akadálya az oltásnak, csak el akarod kerülni és ehhez kellene egy orvos, aki kockáztatva az állását és a "szabadságát" írna neked egy kamu igazolást. Értem. Sok sikert hozzá!
2021. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Keress kutass korrupt alakok után , a zsebeik mélyek , ez a kulcs . Nem áll ki senki a vakcina ellen , minden beadott injekció után 40-60 ezret kapnak . Az hogy ki milyen serülest szenved vagy halált nekik mindegy mert új kocsira kastélyra gyűjtenek .
2021. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj, hogy erről egy orvos sem fog igazolást kiállítani, ugyanis a gyógyszerallergia nem kizáró ok az összes oltóanyagra, csak arra, amelyik olyan anyagot tartalmaz, amire allergiás vagy.
2021. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Ha olyan hatóanyagra vagy allergiás amit tartalmaz a vakcina, akkor természetesen kapsz igazolást. Minden más esetben hiszti az egész és nem kapsz semmit.
2021. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Oké, gyógyszer allergiád van. De pontosan melyik hatóanyagra? Ha erre tudsz bizonyítékot adni, és minden elerheto vakcina tartalmazza, akkor az orvosod erről kiallithat egy papirt. Ellenkezo esetben nem.
2021. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Azl korábbi anafilaxia csak az mRNS vakcinák esetében jár valamennyi kockázattal, a többi vakcina beadható. Ha te mindenképpen mRNS vakcinát szeretnél, akkor a debreceni Bőrklinikán van az országban egyedül olyan kivizsgálás, ahol meg tudják neked mondani, hogy megkaphatod-e azt vagy sem. De, ahogy leírtam a többi típusút allergia szempontjából bármikor megkaphatod.
2021. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
6@ csak az van , október elejétől a kinai az orosz is átállt erre .
2021. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak az van. Vektor típusú vakcinák is vannak (Astra Zeneca, Janssen), van az inaktivált (Sinopharm). Jelenleg ezek elérhetőek az országban. Hogy jövőre milyen vakcinák lesznek, ha ezek elfogynak a raktárból nem tudom. A debreceni gyárban talán inaktivált vírus alapú vakcinát fognak gyártani, mint a Sinopharm.
2021. nov. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Nalunk a korhazban volt kifejezetten olyan nap, mikor anesztesek felugyeletevel oltottak azokat, akiknek korabban volt anafilaxias reakciojuk. Megjegyzem, az oltastol ezidaig a korhazban nem lett senkinek….
2021. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem, hogy kritizáljátok milyen allergia kell vagy nem kell igazoláshoz. Konkrét személyek nevét szeretném tudni, akik együtt működnek velem.penycilyn és paracetamol allergiám van, ami elő hozza az anafilaxiás sokkot. Ami miatt nem ajánlott az oltás. Ettől függetlenül, nyilván betudják adni, de ajánlva nincs és erre szeretnék papírt, hiszen aláíratják majd velem, hogy önkéntes alapon megy az egész pedig nem akarom. Féltem az egészségem. Nem hiszti,ép érvek. Orvosok nevét kérem szépen.
2021. nov. 4. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!